Poradte telefony s UART a AT prikazy

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sith
Příspěvky: 66
Registrován: 03 úno 2010, 01:00

Poradte telefony s UART a AT prikazy

#1 Příspěvek od Sith »

Poradte prosim typy starych telefonu, ktere se daji doted pouzit napr. jako GSM brana. Tj. musi podporovat cteni SMS z interni pameti AT prikazem - odesilani je pak samozrejmost.

To cteni z pameti (SIM) zduraznuji, protoze se mi stalo, ze nedavno Siemens A50 proste neumi precist dosle SMS.

Tzn. telefony ala stara klasika Siemens C35 apod. Priorita je minimalni cena.

David

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#2 Příspěvek od hakamusai »

S55,s UART funguje naprosto spolehlivě

Uživatelský avatar
duneha
Příspěvky: 136
Registrován: 23 lis 2007, 01:00

#3 Příspěvek od duneha »

Ahojte. Potreboval by som radu. Rad by som si sam pre seba spravil SMS branu na internetovej stranke. Je to mozne tymto sposobom pouzit telefony ktore podporuju AT prikazy, prepojit ich s PC pomocou kablu a naprogramovat SMS branu, ktora by komunikovala s telefonom ? V telefone by bola SIM karta, ktora ma predplatenych cca 400 SMS. Ide mi hlavne o to, ze dost casto som v zahranici a takto by som posielal SMS cez internet, z telefonu, ktory je na Slovensku.

Dakujem za rady.

Uživatelský avatar
pigeonit
Příspěvky: 320
Registrován: 18 črc 2009, 02:00
Bydliště: Pha Smíchov

#4 Příspěvek od pigeonit »

Ano je to možné. Já jsem rozbíhal playSMS, včetně úprav a překladu. Umí to i spoustu dalších věcí jako automatické rozesílání, odpovědi, hlasování a jiné ptákoviny, které bys asi nevyužil.

Odkaz na demo zde

Já teda pužil obyč USB 3G "modem", kterých je na aukru plno za pár švestek. Ale s mobilem to je to samé.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“