Tiskárna Canon BJC 240, problém s tiskem

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
remark
Příspěvky: 6
Registrován: 20 říj 2012, 02:00

Tiskárna Canon BJC 240, problém s tiskem

#1 Příspěvek od remark »

Mám problém - dal jsem do tiskárny Canon BJC 240 novou cartrige, vytisklo mi to 7 stránek a pak to v půlce stránky vyplo a rozblikala se zelená ledka která běžně svítí a od té doby mi tiskárna nejde zapnout - po zapnutí pořád bliká zelené světýlko pod tlačítkem power. Nevím jak jí znova zapnot aby tiskla běžela jak má ani jak se dostat třeba k určení cartige. Díky za každou radu

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

V těchto případech je dobře popsat zda novou , repasovanou , doma dolitou ...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »


Uživatelský avatar
remark
Příspěvky: 6
Registrován: 20 říj 2012, 02:00

#4 Příspěvek od remark »

BOBOBO píše:V těchto případech je dobře popsat zda novou , repasovanou , doma dolitou ...
dal jsem tam novou cartrige ale tiskárna se mnou zatím nemluví. Divný je že po nasazení nové cartrige vytiskla 7 stran a pak v půlce 8. stránky se zastavila a nekomunikuje

Uživatelský avatar
proel64
Příspěvky: 464
Registrován: 28 led 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od proel64 »

Neni na vine vmontovane "kurvitko"? Tlaciarne canon pocitaju pocet vytlacenych kopii a po dosiahnuti limitu sa jednoducho zablokuju.Mne sa to stalo konkretne s tlaciarnou i250,proste jedneho dna sa ani nehla.Potom neskor som zistil,ze su na nete navody,ako to vyresetovat.Aj som to nasiel na moju konkretnu tlaciaren,ale som to potom nerobil,lebo som medzi tym kupil trojkombinaciu...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Najprv sa treba pozriet na tie LED. Jedna kombinacia s 5 pipnutiami znamena "Waste Ink Full". Ale o pipani tu nic nevidim, tak to tym nebude...

Uživatelský avatar
remark
Příspěvky: 6
Registrován: 20 říj 2012, 02:00

#7 Příspěvek od remark »

rnbw píše:Tu mas vyznam tych LED: http://www.uktsupport.co.uk/canon/bj/bjc240.htm
díky moc za návod použil jsem ho ale na vině byl zřejmě vadný čip u cartrige -- sehnal jsem jinou a zatím běží - jak dlouho to nevím. Díky

Uživatelský avatar
SAVOND
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2012, 02:00

#8 Příspěvek od SAVOND »

BJC 240 je jednoducha slusna (ikdyz starsi) naplne jdou plnit bez jakehokoliv resetovani a jednoduse jsou na to i pripravene. Napln vydrzi nekolikere naplneni, jen vedet kolik se do toho cpe ink a jake je kvality, jde hl. o to aby to nezaschlo v hlavickach. Mam doma 3 tyto tiskarny a v kazde jinou napln (cerna, barva, a HQ barva nebo jak se to jmenuje) a vsehno slape uz dlouho. Jen pokud je dlouho nepouzivana tak stejne jednou zaschne.
Ten problem s tim ze byla spatna tiskova hlava jsem taky 1x zazil, stacilo koupit druhou a zase slape. Tiskarna nema zbytecny hlidani tech vsech nesmyslu jako ty dnesni novy a neni s ni problem. Z me strany spokojenost uz moc let. Kvalita tisku je solidni, ikdyz to neni zadna FOTOtiskarna tak i fotky tiskne normalne.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“