Kabeláž pre zadné repro Fabia

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matosk
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2005, 01:00

Kabeláž pre zadné repro Fabia

#1 Příspěvek od matosk »

Dobrý den,
Prosím Vás. Vedel by mi niekto napísať návod ako namontovať do Š-Fabia hatchback káble pre zadné reproduktory? Alebo napísať nejaký odkaz kde by som ho našiel?
Veľmi pekne ďakujem.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Jeden kabel das pravou stranou a druhy lavou stranou....tahas to pri prahoch...

alebo ich das cez stred auta...Rozhodne by som tam natiahol 2 kable po 2x1,5 - 2,5
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
matosk
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2005, 01:00

#3 Příspěvek od matosk »

Dik,
Ešte som sa chcel opýtať. Dajú sa tie káble po pri prahoch pretiahnuť aj bez toho aby som dával dole plasty z prahov? napr. za pomoci CU-drôtu?

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Da sa to urobit ale bude to cigansky....radsej by som sundal dole tie plasty z prahov...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Gabca
Příspěvky: 118
Registrován: 20 zář 2004, 02:00
Bydliště: Košťálov (Pojizerí)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Gabca »

Ja jsem to u fafika kdyz jsem dal zadni plato,tah od radia asi 1,5 audio dvojlinkou (jeden z dvou-linky je cervenej),A plasty sli samozrejme pryc-ale je to favo takze o necem malinko jinym nez fabka,jinak z dovodu praktickeho-aby se to plato dalo dat pryc sem to vyresil CINCH KONEKTORAMA-samec-samicka,a jeste jsem to tah z prutahu a udelal jsem tam velkou smycku,aby se ty kable hned v tom miste nepresouply.Jinak v plate jsem to ty kable k repru s choval el. listou a tu prilepil tavnou pistoli, a neni to tak spatny.

Audio ozvuceni Zdar a stesti....Gabca.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“