Čulík zase exceluje

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

Čulík zase exceluje

#1 Příspěvek od Crifodo »

http://www.blisty.cz/art/66067.html
Češi, Němci, Poláci, Italové už nejsou národy, které vždycky byly, teď jsou to prostě Neromové.
On se teda podle logiky BL císař Nero jmenoval Nero proto, že to nebyl Ro :twisted:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Jo, a Neffovi tím dávají najevo, že nikdo z nich není FF?
A takto bychom mohli pokračovat přes Došín, Ředín, Převázku, Chranice a třeba i Veklov ke Lsonovi do W Yorku nebo do okresu Uss, to je blíž...
Těžko někdy uvěřit aspoň polovině z toho, co blisty zveřejňují, ale na každém šprochu...
Tedy my už to moc nevytrhneme, je to na těch mladších: množit se, množit se a množit se. Je to jediná aspoň trochu legální cesta, jak si v Evropě udržet většinu.
Menšina to totiž už dávno dělá...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

Hill píše: Těžko někdy uvěřit aspoň polovině z toho, co blisty zveřejňují, ale na každém šprochu...
mělo by to být snad aspoň někdy ověřitelné.
Boris Titzl
Pedagog na Univerzitě Hradec Králové
Na tuto anketní otázku by měli odpovídat především romští členové příslušných organizací. Můj názor je, že mnozí neromští činitelé to třeba dobře myslí, ale je to pro ně něco jako kdysi pro ruské narodniky chození "v narod". Čili odtažité a bez znalosti prostředí. (Čestných výjimek se to jistěže netýká.). V akademických kruzích pak registruji spíš snahu prezentovat sám sebe na tématu, které je v módě. Tím chci říci, že my Neromové můžeme a máme podporovat romské aktivity celospolečensky a z pozice, kterou pracovně zaujímáme.
Když se množíme tak, jak se množíme, tak ať aspoň nekážou z kateder takoví exoti "my Neromové" :evil:
když mám v piksle pět rezavých hřebíků, sto čistých a sto měděných, tak ty, co nejsou rezavé, jsou všechny Nerez?

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

#4 Příspěvek od jasin »

Róm není české slovo. Pokud si cikáni říkají rómové, nic proti tomu. Němci si také říkají dojč ale česky je to němec. Róm je česky cikán,
Jen na nátlak několika potrhlíků u nás média šíří nesprávný název róm.
Nenechte se oblbovat.
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
tichacek
Příspěvky: 36
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#5 Příspěvek od tichacek »

Nevím proč na EB pořád vytahujete tyhle rasistické kecy. Opravdu myslíte, že
cikáni ovládnou Čechy? Je symptomatické, že v době kdy bychom se mněli
sjednotit v odporu proti vládnoucí třídě (která je odpovědná za stav naši země i
evropy) tak bojujeme proti sociálně slabším, což samozřejmě politici podporují.

Jinak ten článek nepsal Čulík, pouze ho zveřejnil na BL.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od mtajovsky »

1) V odporu proti něčemu se lidé sjednocují celé dějiny. Až se divím, že tu dnes nejsme jen jeden sjednocený člověk.

2) Rasistický je hlavně ten článek dělením na Romy a Neromy (s velkým N, OMG :ksichties: ). Proč mám pocit, že vždy všichni ti Ne... jsou tak nějak implicitně uvažování jako méněcenní? Něco jako člen / nečlen exklusívního klubu.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Crifodo »

Kikáni nejsou jiná rasa, jsme stejná indoevropská rasa. Asi myslíš národnostní xenofobie. Žila a žije tu spousta národností a většina bez konfliktů, protože nevisí na naší peněžence jako paraziti, drzí a zločinní, neloupí okapy, bronzové díly ze hřbitovů, nečórujou autorádia a jejich parchanti na nás nepokřikujou "č.🤐", zatímco inkasujou příspěvky od hostitelů. V přirozeném systému věcí by tak nestoudný parazit inkasoval dlouhou dávku, ale ne sociální. A početná rodina bez snahy se uživit sama by pomřela v první zimě. Politici a Čulík z toho udělají rasismus, svým pozitivním rasismem. Pak se budou nejvíc divit.

Uživatelský avatar
tichacek
Příspěvky: 36
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#8 Příspěvek od tichacek »

mtajovský : Spíš je to tak,že napětí ve společnosti stoupá a pak to praskne (revoluce apod)
situace se chopí mocichtivé skupiny a nějaký čas ovládají společnost ...
a tak dokola. F. Koukolík říka, že kolektivní stupidita je náš evoluční limit.

Crifodo : Já je znám. Ve městě spravujeme 3 domy s nima a ano jsou to paraziti.
Ale, myslím, celoplanetární situace není dobrá (přelidnění, ekoproblémy,
energie) a určitě za to nemůže jedna česká menšina i kdyby souložily
od rána do večera.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#9 Příspěvek od Crifodo »

Ticháčku, já neřeším celoplanetární situaci, nejsem Stalin. A nepodsouvej ve svých kecech nikomu to, co neřekl.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#10 Příspěvek od p32 »

tichacek píše:Crifodo : Já je znám. Ve městě spravujeme 3 domy s nima ....
Ale houno znáš. Děláte správce tří baráků a ještě vám nikdo nevysvětlil, že 3 baráky nejsou celé město ? Jinak to ale musí být dobrej kšeft vydělávat na nájemném, na které přispíváme my ostatní v jejich podporách, že ? Klidně bych takhle zvládl správcovat i 5 baráků. :lol:

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#11 Příspěvek od kevin_mitnick »

mtajovsky píše: Proč mám pocit, že vždy všichni ti Ne... jsou tak nějak implicitně uvažování jako méněcenní? Něco jako člen / nečlen exklusívního klubu.
Asi proto, ze Rom v jejich jazyce znamena muz, nebo take clovek. Co jsou pak podle nich ti ne-romove jsi odvod sam...

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#12 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#13 Příspěvek od TAKJAN »

Jediné řešení je ..............-

Uživatelský avatar
tichacek
Příspěvky: 36
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#14 Příspěvek od tichacek »

p32 - no ti jsi ňákej namachrovanej! Ten nájem se jim platí přes sociálku i z mejch daní.
Jsou to městské domy, v podstatě se musí udržovat, proto, že si to přeje
starosta (asi se bojí nepokojů a mediální aféry). Já z toho mám akorát práci
v zimě a špíně.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#15 Příspěvek od p32 »

:lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“