Hledám práci v oboru, mám vyhlášku 50

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
termixnator
Příspěvky: 94
Registrován: 17 říj 2009, 02:00
Bydliště: Praha

Hledám práci v oboru, mám vyhlášku 50

#1 Příspěvek od termixnator »

Ahoj jsem absolvent s maturitou v oboru Mechanik-Elektronik zaměření informační a síťové technologie, mám vyhlášku 50/5.

Jak už název napovídá, hledám práci v tomto oboru. Vzhledem k tomu, že nabídek je velmi málo a požadují vetšinou praxi 2a více let (já mám jen roční stáž ve firmě zabývající se servisem AV techniky) byl bych vděčný za jakoukoliv nabídku, která bude odpovídat mé kvalifikaci. Rád se přiučím nové věci. Jsem z Prahy.


Všem díky za ochotu.

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od petus »

jenom dotaz, kde to bydlíš, že je práce v tvém nebo podobném oboru málo?
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#3 Příspěvek od Andrea »

A kam ty jsi chodil do školy, že neumíš číst? :D

Uživatelský avatar
termixnator
Příspěvky: 94
Registrován: 17 říj 2009, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od termixnator »

Jak jsem psal jsem z Prahy, ale pro absolventy opravdu moc nabídek není. Práci už hledám od června a zatím jen 2 pohovory a pokaždé vybrali někoho kdo měl o rok nebo dva více praxe. Pokusil jsem se ještě poptat tady než začnu hledat i v jiných oborech...

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od petus »

pardon, očividně jsem napsal dřív než dočetl :-D

nepřijde, že je toho málo
http://tinyurl.com/cq7c7yc
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od elnovy »

staci se jen pozorne podivati a toto vlakno a jistej clovek jiz nekolik let hleda prcovnika do AV v Praze ...jeho pozadavky jiste splnujes a co neznas se da dostudovat ....NEVAHEJ A BER TO
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
termixnator
Příspěvky: 94
Registrován: 17 říj 2009, 02:00
Bydliště: Praha

#7 Příspěvek od termixnator »

Petus jenže všude chtějí buď VS, praxi 2a více let nebo vyhlašku 50 ale paragraf 6 a vejš :( elnovy napsal jsem ti SZ prohledával jsem to tu a stále prohledávám ale tu nabídku nemůžu najít :(

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#8 Příspěvek od fero7 »

termixnator píše:Ahoj jsem absolvent s maturitou v oboru Mechanik-Elektronik zaměření informační a síťové technologie, mám vyhlášku 50/5. ...
Rád se přiučím nové věci.
To su sice pekne informacie, ale podla mojich skusenosti chybaju najdolezitejsie informacie. Co uz vies robit, v com sa dobre vyznas (samozrejme v obore) a co si sa uz naucil.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#9 Příspěvek od Hydrawerk »

termixnator píše:všude chtějí buď VS
Tak mi snad ten FEKT k něčemu bude. Za nějakou dobu snad získám Bc. titul.

Uživatelský avatar
ramici
Příspěvky: 143
Registrován: 13 led 2010, 01:00

#10 Příspěvek od ramici »

termixnator píše:P...tu nabídku nemůžu najít :(
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=49822

Uživatelský avatar
termixnator
Příspěvky: 94
Registrován: 17 říj 2009, 02:00
Bydliště: Praha

#11 Příspěvek od termixnator »

Jo tohle jsem taky viděl ale Cust schání někoho s VŠ jinak v Urychlovačích se nevyznám :D ale když jsem u něj byl tak jsem docelal valil oči :) a Psychosalm nepíše o co jde no zkusím mu napsat díky.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#12 Příspěvek od Andrea »

termixnator píše:Psychosalm nepíše o co jde no zkusím mu napsat díky.
Schválně, pod jakým jménem s tebou bude komunikovat a kolik už bude mít titulů. :twisted:

Uživatelský avatar
psychosalam
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 156
Registrován: 03 dub 2012, 02:00
Bydliště: v domě na Dobytčím trhu v Praze

#13 Příspěvek od psychosalam »

no já nevím, kolik má Cust titulů, se mnou komunikoval majlem a jevil se mi být normální. Mimochodem tu akademii v Řeži jsme minulý týden rozebírali na stánku s němcema v Mnichově. Potíž českých akademíí je v tom, že nemají prachy, za což ovšem akademie nemůžou. Oni ty akademie moc prachů neměli nikdy. Příčina je v tom, že lidé, co prachy rozdělují, vidí nejdále na konec vlastního volebního období a výsledky z investic do akademíí jsou tudíž za jejich časovým horizontem. Takže lepší to nebude ani v budoucnosti, dokud prachy budou rozdělovat takoví inteligenti, kteří je rozdělují dnes.

U nás také shánějí lidi a nejen u nás, shodli jsem se kolektivně napříč stánkama na veletrhu, že sehnat někoho, kdo něco umí je fakt průser.

Termixnator by měl hlavně napsat co umí. To že má nějakou vyhlášku, to třeba mne vůbec nezajímá. Tu si může píchnout nad toaletu. Mne zajímá co opravdu umí.

U nás hledáme lidi, co umí napsat programy pro mikropočítače (Renesas, Microchip), pro hradlový pole Altera, Xilinx, programování aplikací pod Labview.
Vývoj hardware (nutnost znát EdwinXP), znalost PXI a VXI sběrnic.
Atd...
Striktní podmínkou je angličtina (plynule mluvit a také psát bez chyb).

A hlavně nebereme lidi, kteří když se jim řekne, co se mají udělat, tak odpovědi, že to nejde a začnou vymýšlet vlastní českou cestu (takovou, aby nemuseli nic dělat).

Uživatelský avatar
termixnator
Příspěvky: 94
Registrován: 17 říj 2009, 02:00
Bydliště: Praha

#14 Příspěvek od termixnator »

Cust jsem viděl osobně a v pohodě ferovej člověk :) no psychosalame to tě nepotěším programovat neumím vůbec bohužel v naší škole jsme se tohle vůbec neučili... až snad teď tam otevírají obor který bude toto řešit ale zase jen okrajově... no nic, dnes jsem poslal dalsi 3 e-maily a uvidím jestli nějaká firma odepíše
Naposledy upravil(a) termixnator dne 19 lis 2012, 20:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#15 Příspěvek od Hydrawerk »

Hele, vůbec bych se nebál zpočátku pracovat mimo obor za pár šupů. Buď rád, žes nevystudoval tenhleten http://www.bigy.cz/ nebo podobný ústav. Pak bys bez VŠ nebyl nic. Resp. bylo by nutné pokračovat dále na VŠ, což je nejistý podnik.
Naposledy upravil(a) Hydrawerk dne 19 lis 2012, 19:33, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“