Potřebuji poradit prosiiiim

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
edon
Příspěvky: 1
Registrován: 02 led 2007, 01:00

Potřebuji poradit prosiiiim

#1 Příspěvek od edon »

Koupil jsem si Formana 92/93 r. a mám takový malý problém , v autě bylo předpokládám nějaké zařízení (autoalarm a něco dalšího ) a právě to je ten problém .. Jakmile sednu do auta a zabouchnu dveře tak mi začně tikat palubovka . Jsem lajk do aut ale i tak jsem si na pul rozebral palubovku a viděl že za ukazatelama je něco co blika červeně a vydává právě ten tikavý zvuk nevíte co by to mohlo být a co s tím .. :cry: tika to nepravidelně tz. někdy i dva dny v kuse a zase třeba tyden je klid .. už fakt nevím co by to mohlo být. díky za radu všem .. s pozdravem edon

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#2 Příspěvek od miroja »

No zjavne to nie je nic seriove. Nemozes sa spytat povodneho majitela?

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#3 Příspěvek od Radix »

Někdy takhle tiká i červotoč. Říká se tomu umrlčí hodinky.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#4 Příspěvek od DELONG »

A co je to co blika cervene?LED dioda?A z coho to tika z reproduktora? Niektore alarmi tiez tikaju napriklad take od fy.JABLOTRON.Su to tie co sa aktivuju len nejakym spinacom bez dialkoveho ovladania.Napriklad CA-11.Mohlo by sa potom jednat aj o poruchu alarmu a ta LED (to co blika na teba) tam mozno prepadla pod pristrojovu dosku to sa tiez stava.Ten alarm sa aktivoval skrytim spinacom mozno je zabudovany vo dverach ale najlepsie by tomal vediet povodny majitel.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“