AIWA CS-W220, jak se dostat dovnitř?

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 1283
Registrován: 02 dub 2012, 02:00
Bydliště: Vysočina

AIWA CS-W220, jak se dostat dovnitř?

#1 Příspěvek od Milan »

Potřeboval bych vyměnit potenciometr hlasitosti resp.možná jej jen vyčistit,nemohu se však dostat do "bedýnky" .Vyšrouboval jsem všechny šroubky zezadu včetně těch v držáku baterií, ale jsou tam v dalších otvorech dost hluboko utopené jakési kolíčky či co to je. Skříň má tendenci dole po celé délce se otevřít,ale nahoře to někde vpředu u tlačítek mgf po celé délce drží. Neporadíte mi prosím někdo ?

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Sendyx »

Nejsou tam šrouby zepředu v prostoru kazetových mechanik ?

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#3 Příspěvek od Sendyx »

Nejsou tam šrouby zepředu v prostoru kazetových mechanik ?

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#4 Příspěvek od Kvicala_r »

Napadá mě při pohledu na provedení, že je to dsot podobné internacionálům. Tu aiwu sem nikdy neměl na stole. Máš při tom rozloupávání otevřené dvířka kazet? To by mohlo pomoct

Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 1283
Registrován: 02 dub 2012, 02:00
Bydliště: Vysočina

#5 Příspěvek od Milan »

Zepředu ani uvnitř kazeťáků není žádný šroubek ani nějaká "klapačka",jen zezadu na zadní stěně .

Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 1283
Registrován: 02 dub 2012, 02:00
Bydliště: Vysočina

#6 Příspěvek od Milan »

Jsi génius Kvíčalo, už se to rozpadlo,bohužel je ten potenciometr schován pod mechanikami mgf,tak až pozítří budu kuchat dále. Moc díky a krásné svátky.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Skoro u všech "jezevčíků" drží přední stěnu "dodatečně" dvířka kazetových mechanik - takže dokud jsou zavřený mechaniky, nejde přední stěna oddělit i když jsou všecky šroubky zezadu venku. Už jsem měl (v minulosti) na stole něco podobnýho Internacionalu s ulomenýma západkama těch dvířek, jak se to jelito majitel snažil násilím rozebrat a nedocvaklo mu, že stačí zmáčknout oba "Ejecty"...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od workhard »

Taky mě to napadlo, ale říkal jsem si, že otevřená dvířka jsou snad samozřejmost, tak jsem to ani nepsal :D
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#9 Příspěvek od Killroy »

Dodatečně připomenu, že někteří tyto jezevčíci mívají i dva šroubky po tou složenou a zacvaknutou prutovou anténou. Ale jak je vidět, tento případ to není.


.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“