UPS externi zdroj

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
marekp
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2013, 01:00

UPS externi zdroj

#1 Příspěvek od marekp »

Dobry den poradite mi UPS ke kere muzu pripojit externi zdroj 75ah a ma to cisty sinus.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

UPS nejsou dimenzovány na trvalý provoz.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

Ale tak ty v provedení XL v "podstatě" jsou pro neomezený provoz - umí dlouhodobé výpadky. Nebo potom takový Silcon 80kW od Apc vůbec z akupacku 768V 75Ah překvapený nebude :D
Moc málo info prostě
Pokud to má sloužit jen jako měnič pak je potřeba koupit měnič.... jak už tady bylo napsáno kolegou.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
marekp
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2013, 01:00

#4 Příspěvek od marekp »

rezis píše:Ale tak ty v provedení XL v "podstatě" jsou pro neomezený provoz - umí dlouhodobé výpadky. Nebo potom takový Silcon 80kW od Apc vůbec z akupacku 768V 75Ah překvapený nebude :D
Moc málo info prostě
Pokud to má sloužit jen jako měnič pak je potřeba koupit měnič.... jak už tady bylo napsáno kolegou.
Je to na 2 ppocitace a server a na kamerovy system aby to pri vypadku dlouho vydrzelo. Premyslel jsem o UPS APC a tu baterku co tam je odpojit a dat tu silnou Ale aby to v ty ups melo dostatecne silne nabijeni.Vystup na vypnuti bezpecne servru pri vypadku.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

V práci nám APC UPSka pohání na férovku měniče Lenze pro 3f pohony pohyblivýho kovovýho pásu, celkovej odběr je asi 2,5kW - ta UPS má řadu tuším 5000. Ještě jsem se nepokusil ji kuchnout a podívat se co v ní vlastně je za baterky, ale je to bedna cca půl metru vysoká a asi 80cm dlouhá, černá...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Třeba
http://www.alza.cz/apc-smart-ups-xl-d56915.htm#foto má vzadu přímo konektor pro další battery pack
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od rezis »

EKKAR: mám pocit, že věci o kterých zde mluvíme jsou mimo možnosti běžných smrtelníků....
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
marekp
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2013, 01:00

#8 Příspěvek od marekp »

rezis píše:Třeba
http://www.alza.cz/apc-smart-ups-xl-d56915.htm#foto má vzadu přímo konektor pro další battery pack
Neco takoveho ale levnejsiho bych bral . Vis o jenem typu?

Uživatelský avatar
rudoex
Příspěvky: 176
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#9 Příspěvek od rudoex »

Ja mam pouzito na servery power inverter 600w a bateria 180Ah.
Bez problemov osem hodin to vydrzi.

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#10 Příspěvek od czatlantis »

SMARTky do racku s větrákem naprosto bez problému fungují s velkým akumulátorem. Nabíjí to celkem velkým proudem, takže to problém není. Navíc 75Ah není až taková kapacita (ikdyž defaultně jsou tam třeba jen 14Ah). Kdyby to bylo víc než o řád, tak by to mohl být problém

Uživatelský avatar
marekp
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2013, 01:00

#11 Příspěvek od marekp »

Do ted jsem pouzival toto http://www.deramax.cz/menic-napeti-12v- ... 74-c-1048/
Nevyhovuje mi to vadi mi pro zarizeni toto .modifikovaná sinusoida
Jinak je na prodej.

Uživatelský avatar
marekp
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2013, 01:00

#12 Příspěvek od marekp »

czatlantis píše:SMARTky do racku s větrákem naprosto bez problému fungují s velkým akumulátorem. Nabíjí to celkem velkým proudem, takže to problém není. Navíc 75Ah není až taková kapacita (ikdyž defaultně jsou tam třeba jen 14Ah). Kdyby to bylo víc než o řád, tak by to mohl být problém
Ahoj mas odkaz na presny typ dik

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#13 Příspěvek od rezis »

marekp píše:.modifikovaná sinusoida
Proč? Čemu vadí?
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#14 Příspěvek od BOBOBO »

Něco málo dlouhodobě nevyzkoušené reality dnes . http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 494#549494

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#15 Příspěvek od czatlantis »

marekp píše:Ahoj mas odkaz na presny typ dik
Já mám v provozu SUA1500RMI2U. Sice teda jen s malejma baterkama - cca 40Ah, ale větší by to zvládlo v pohodě taky. Pouští si to větrák jak potřebuje při nabíjení po výpadku a při běhu na baterky. Jakmile jsou baterky nabitý tak se větrák vypne.

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“