Sháním někoho na repas Tesla Echolany 1

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jurajus
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2013, 01:00

Sháním někoho na repas Tesla Echolany 1

#1 Příspěvek od Jurajus »

Ahoj, mam doma tento skvely retro stroj.Elektronika by mela byt funkcni.Vymenit bych chtel DIN konektory, jsou vylamane.Trochu zlobi jeden cudl na zapinani hlavy.Serizeni a vycisteni by taky bodlo.
email jiri.soulak@seznam.cz, bydliste Praha.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od CZJKP1 »

Prosímvás, vysvětlíte mi někdo, k čemu tento stroj slouží, jaksi jestli jsem dobře pochopil to má dělat nějáký zvukový efekty když hraje kapela, ale fakt nechápu jak a co..

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#3 Příspěvek od Eleman »

Echolana = zvukový efekt echo, nebo-li ozvěna. Základem je magnetický záznam na nekonečnou smyčku magnetofonového pásku jednou záznamovou hlavou, za kterou je umístěno několik snímacích hlav. Tím dochází k časovému zpoždění při snímání zaznamenaného signálu a vzniku efektu echa. Před záznamovou hlavou, je mazací hlava, která původní záznam smaže a celý proces se opakuje. Mícháním signálů od jednotlivých snímacích hlav a původního signálu lze navíc projev efektu měnit (jedno, či vícenásobná ozvěna). Snad je to srozumitelné.
Něco podobného včetně popisu je tady, nebotady. A tady je přímo Echolana
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od CZJKP1 »

Děkuji za perfektní popis, je mi to už jasné

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“