Sháním na Felicii nějaké díly

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

Sháním na Felicii nějaké díly

#1 Příspěvek od Michal22 »

Ahoj, nemáte někdo na Feldu následující funkční díly?
1. Motorek centralu do předních dveří: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/0 ... -3558.html
2. Spodní část bezp. pásu (zámek- stačí bez signalizace): http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6 ... 13863.html

A nevíte o nějakém krytu na vstup vzduchu k topení- pořád od tama vytahuju listí, když nasněží tak mi z výdechů fouká sníh. Na Š120 byly různé tvary těchto krytů, je něco i na Felicii?

Dík

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

To to máš do nejbližšího šrotiště tak daleko ? Většinou skoro zdarma seženeš central zadní . Taky jsem měnil motorek v předním . Rozeber ale i celý motorek a očisti komutátor a po promazání prozkoušej chod . Bývají přidřená futýrka . Namáznout a volně nechat proběhnout . Motorek musí jít volně a snad od 1,5V . Jinak sníh zametám od okna ven . :D

Uživatelský avatar
mcmlxxx
Příspěvky: 112
Registrován: 14 bře 2010, 01:00
Bydliště: Letovice, Brno

#3 Příspěvek od mcmlxxx »

ten motorek má bejt levej nebo pravej ? ( řidič nebo spolujezdec ). Mám někde úplně novej. Ten zámek pásu totéž- levej nebo pravej?

Když otevřeš haubnu a podíváš se na mřížkované plastové těleso sání vzduchu, tak na něj se dá vystřihnout molitan, nebo prostě jen přetáhnout starou punčochu. Prodávají se i speciální filtry.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

BOBOBO- původní motorek byl po zatečení úplně zarezlý, ale za velikého rachotu fungoval, tak jsem jej vykuchal a dal tam pajšl z jednoho, co jsem měl plonk. Od té doby se při otevírání tento motorek snaží vytáhnout, ale v 99% případů se mu to nepodaří. Když jsem jej měl ještě na stole, tak jsem jej zkoušel na zdroji, v pohodě valil na 6V, proud byl odpovídající. Tak nevím. Teoreticky by teda mohla být chyba ještě v tom mikrospínači, co je tam přidán, ten mě nenapadlo zkoušet.
Ano, mám to kousek do Eurovraku, ale tam jsem už poučen- za olejovou vanu, která mě nakonec vyšla originál na necelé 2000kč chtěli 1000kč- když jsem se ptal co by se stalo, kdybych zjistil, že třeba teče, tak mi řekli že to není jejich problém...

mcmlxxx- je to na stranu spolujezdce, měl jsem za to že je to stejné i u řidiče.
Ten zámek je pro změnu k řidiči, ale tam jsem si na 100% jistý, že jsou stejné.

Jo, na ten vstup topení jsem myslel spíš něco jako měly právě ty Š120- že to bylo otevřené zepředu a ne shora.

Uživatelský avatar
mcmlxxx
Příspěvky: 112
Registrován: 14 bře 2010, 01:00
Bydliště: Letovice, Brno

#5 Příspěvek od mcmlxxx »

mrknu se na to dnes doma a dám vědět. Myslím že to oboje mám. Jezdím dělat každej den do Brna.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od Michal22 »

OK, zatím dík moc.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#7 Příspěvek od Honza_dy »

Zavolej si na Táborskou do J+B autodíly. Bral jsem tam nějaké použité věci za slušnou cenu.

Uživatelský avatar
pavel71
Příspěvky: 96
Registrován: 08 úno 2011, 01:00
Bydliště: Karlovarsko

#8 Příspěvek od pavel71 »

kup v kelyně za pár korum uni motorky a ty tam mechanicky nandej a elektricky přepoj už sem to párkrát dělal na předku i zadku nic složitýho to neni :idea:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

Ještě nám přelož kelyni a jestli ti leží motor na stole , tak sem dej fotku , já bych musel kuchat servo .

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#10 Příspěvek od Honza_dy »

kelyna = auto kelly, prodejce polských sraček všeho druhu.

Uživatelský avatar
pavel71
Příspěvky: 96
Registrován: 08 úno 2011, 01:00
Bydliště: Karlovarsko

#11 Příspěvek od pavel71 »

Přílohy
do_s_2705_r.jpg
(2.79 KiB) Staženo 82 x

Uživatelský avatar
makino
Příspěvky: 254
Registrován: 20 dub 2008, 02:00

#12 Příspěvek od makino »

Nemá niekto na predaj piate ( kufrové ) dvere na Feldu v použiteľnom stave zo Slovenska?

Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 641
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Opava

#13 Příspěvek od denis15 »

Tyto serva jsou tuším na aukru běžně k sehnání kolem 4kil. Budou se ti hodit. Osobně mám spíše zkušenost, že se mi to šponuje na tom drátěném táhlu k čudlíku zámku-jak je to lehce vyosené, je o zábavu postaráno.
Hodit se navíc budou kvůli těm gumovým prachovkám, které jsou většinou hyn a pak tam jde bordel a odejdou.
Na přední kapotu se prodává toto http://www.automaxhk.cz/kryt-saciho-otv ... -1299.html
Osobně to tam nemám a nějakézásadní problémy nejsou-on tam je pod mřížkou nějaký molitan či co a přes ten se normálně listí a spol nedostane-asi to tam nemáš, nebo to u mě někdo potunil, což pochybuju.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“