Hledám někoho na konstrukci obvodu dotápění pro automobil

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
voodoo400
Příspěvky: 144
Registrován: 23 pro 2009, 01:00

#31 Příspěvek od voodoo400 »

snad na tlacitko sa miesto najde a ma to vyhodu ze sa moze prikurit aj v lete za dazda, ked sa zahmlieva celne sklo a hlavne mas prikurovanie pod vlastnou kontrolou, takze napriklad ked sa v zime jazdia kratke trate a cez okno je vidno tak to netreba zapinat, ale hlavne dobijat akumulator.

Uživatelský avatar
CERT_z_Bx
Příspěvky: 74
Registrován: 15 led 2009, 01:00
Bydliště: Chrastava Czechbordel

#32 Příspěvek od CERT_z_Bx »

V podstatě, během léta, když sprchne nic nepřimrzá a během jízdy když sprchne je motor dostatečně nahřáty aby kondenzát z okna okamžitě odstranil pouhým otevřením ventilu topení. Na léto je to fakt zbytečnost.

p.s. prolejzám amatérská rádia na webu ale jako vždy, nacházím spoustu věcí jinejch než to co potřebuju, Murphyho zákon schválnosti

Uživatelský avatar
CERT_z_Bx
Příspěvky: 74
Registrován: 15 led 2009, 01:00
Bydliště: Chrastava Czechbordel

#33 Příspěvek od CERT_z_Bx »

Tak koukám jak mi zde všichni vysvětlili jak to nejde, že už je to vymyšlené a návod nebo schéma nedal nikdo. Kdybych měl na oktávku, asi bych to nepotřeboval ale na ní není, a ta xantie mi bude ještě pár zim sloužit.

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#34 Příspěvek od Banda »

Tak to zapoj, jak jsi napsal v příspěvku ze dne "2013-01-14, 16:15:48".
Já bych šel určitě do mikroprocesoru, ale touto cestou jít nechceš, takže ti holt nepomohu.

Uživatelský avatar
CERT_z_Bx
Příspěvky: 74
Registrován: 15 led 2009, 01:00
Bydliště: Chrastava Czechbordel

#35 Příspěvek od CERT_z_Bx »

S procesorem by se to možná celý vešlo do jedný krabičky od nějakého většího, vyššího relátka, ale myslím že nějaké řešení by šlo vymyslet i s operačním zesilovačem, termostaty, to je moc velký a jak jsem koukal tak taky neohrabaný.

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“