Pøíspìvky z upload centra

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Pøíspìvky z upload centra

#1 Příspěvek od alovka »

Vzhledem k tomu, že chci proèistit Upload, tak budu setøiïovat soubory, mazat nefunkèní a konstrukce, které jste poslali budu postupnì dávat na stránky. Konstrukce, které budou mít evidentnì jiného autora vymažu, ty které jsou Vašim dílem zveøejním pod Vašim nickem a mejlem. Když nìkdo zjistí nakonec jiného autora, prosím, abyste mi dali vìdìt buï komentáøem nebo SZ. Potom udìlám potøebné kroky, doplnìní zdroje, odkazy, nebo výmaz. Je problém nìco dohledat, když u toho není nic bližšího napsáno. Zároveò by byla škoda to smazat nenávratnì, pøestože to je tøeba Vaše dílo. Jeden pøíspìvek jsem musel už dneska smazat, protože byl od p. Belzy.
Dìkuji.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

Daly by se dostat z uploadu soubory vetsi nez 2MB? Ja je sem poslal a v myslence ze je zde mam dobre zalohovana doma o ne prisel. Jestli by sly nejak zpristupnit? dekuji :wink:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od alovka »

Zajímavé je, že soubory vìtší než 2MB jdou nahrávat ( jsou tam i >4MB a jsou ok ). Jenom nejdou stahovat pøes to rozhraní. Pokud chceš dám ti nachvíli omezený ftp pøístup, aby sis je stáhl. Pošlu ti SZ, ale až pøíští týden, teï jsem na chatì.

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#4 Příspěvek od meno »

Zdravím !

Alovka: I mňa by zaujímaly niektoré s tých súborov ! Nemohol by som si ich i ja stiahnuť ???
:D :D :D

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“