Oprava notebooku, jaký servis zvolit + Vaše zkušenosti

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#16 Příspěvek od czatlantis »

Já nějak nechápu když je člověk na notebooku opravdu existenčně závislý, tak jak proboha může mít jeden blbej notebook a nic jinýho? Tak snad doma pořádnej PC a absence notebooku se nějak přežije, popř ještě jeden, třeba starší notebook pro případy problémů s tím primárním....
Já sice jen studuju, ale mám doma svůj PC, svůj notebook, starej notebook tu běží jako HTPC v ložnici a ještě hlavní HTPC v obýváku...takže v případě selhání PC/ntb sice nebudu štěstím bez sebe, ale roli zastane nějakej jinej.

Uživatelský avatar
Miri
Příspěvky: 196
Registrován: 28 črc 2006, 02:00
Bydliště: Nový Jicin

#17 Příspěvek od Miri »

Nějak absolutně nechápu, jak dnes může někdo podnikat na netu a používat k tomu výhradně Notebook... a to navíc takovou spotřebku a nemít něco v záloze - myslím tím jiný komp..
Miri

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od forbidden »

Taky to nechápu, kdybych věděl, že mi unikají zakázky za takový peníze, tak si klidně něco i koupím. Ale možná to má něco společnýho s myšlením jablíčkářů, aneb jejich heslo "Think Different" :D .
No flame.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#19 Příspěvek od kejki »

Běh lhůty v našich končinách začíná dnem následujícím, takže pátek je ze hry. Tím neříkám, že se chovali správně, když na to do pátku nesáhli.
Jinak souhlas se záložním počítačem.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#20 Příspěvek od rnbw »

forbidden píše:Ale možná to má nìco spoleènýho s myšlením jablíèkáøù, aneb jejich heslo "Think Different" :D
Podla mna ano - firma Apple si vychovava zakaznikov, ktori nemusia na nic mysliet, pretoze vsetko funguje samo. Staci len platit. Ak vsak nieco prestane fungovat, tak sa ocakava, ze si to kupia nove alebo si to aspon daju do autorizovaneho servisu (a tam im povedia, nech si to kupia nove).
Napriklad vymena disku v iMac je katastrofa, je to horsie ako rozobrat a zlozit lubovolny normalny (tzn. nie Apple) notebook.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od forbidden »

Však já jsem několik let dělal servis Apple. Jejich filozofií je, aby se v zařízení zákazník v žádným případě nevrtal a to pokud možno ani v systému. Apple nejlíp ví, co zákazník potřebuje. Někomu to vyhovuje, mě třeba absolutně ne, rád mám nad zařízením kontrolu.

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od kewin »

ja osobně na ntb servis nedám dopustit to že se na něco čeka a chvili trvá než se vyřeši je OK a pokud jste závisli na netu jako ja platim přes to učty prodavam nakupuji přes net tak mame doma dokonce 3 PC jedno jako DVD a zaroven dat uložiště v obyvaku muj notas 3 stabilak mam ještě v pokoji takže i v tomto připadě se až tak nic neděje dejme tomu vyzalohuju si fotky připadně nějaky věci a sem schopen přežit 3-4 tydny bez ntb

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“