Samsung DVD HR734 (HR730), nejdou výstupy

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
flexubrus
Příspěvky: 15
Registrován: 19 říj 2008, 02:00

Samsung DVD HR734 (HR730), nejdou výstupy

#1 Příspěvek od flexubrus »

Zdravím, na dvd rekordéru Samsung DVD-HR734 mi přestaly jít všechny výstupy (SCART, CINCH atd.) jak video tak audio. Deska má označení AK92-01181A. Zespodu na straně pl. spoje je zřejmě procesor. Asi konečná pro desku. Chci se zeptat na radu, jestli se pustit do opravy případně jestli někdo nemá tuto desku funkční a nevyužitou. P.S.: S tímto problémem už jsem se setkal, rekordér nebyl můj a tuším že to byl DVD-HR738. Předem všem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Popiš nám , jak jsi zjistil , že ostatní je v pořádku .

Uživatelský avatar
flexubrus
Příspěvky: 15
Registrován: 19 říj 2008, 02:00

#3 Příspěvek od flexubrus »

Přeměřil jsem výstupní napětí zdroje (dle popisu na plošňáku). SMD deska, kam je připojen HDD a DVD je OK. Po zapnutí trvá cca asi 15 vteřin, než naběhne. Je možné přepínat mezi HDD a DVD, pustit film (běží čas na display, jdou ostatní funkce (PLAY, STOP atd). Pokud by byla vadná tato deska, rekordér by vypnul. Též, kdyby byl vadný HDD (jako již dříve opravovaný rekordér LG). Též je v pořádku přední panel s tlačítky! A zbývá už jen jediná deska s procesorem tj. se vstupy a výstupy!

Uživatelský avatar
bezpecak
Příspěvky: 17
Registrován: 12 říj 2011, 02:00

#4 Příspěvek od bezpecak »

Problém může být v analogovém přepínači AV - jsou to ty SMD šváby 2x8 noh umístěné poblíž scartu.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

To je takový problém jiným zesikem projet cesty signálu od DVD jednotky ? Potom si ten sám signál z DVD přes nějaký elyt pouštět od výstupu ke spínačům ?

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “