Jaké znáte zajímávé stránky podobné hw.cz?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

Jaké znáte zajímávé stránky podobné hw.cz?

#1 Příspěvek od Prochy »

Zdravim,

omlouvám se, jestli už to tu někde je, ale nepodařilo se mi to nikde najít , našel sem pouze zajímavé stránky o PICech. Zajímalo by mě jaké znáte zajímavé stránky, které jsou podobný např. hw.cz, které se mi velmi líbí. Je mi jedno jestli to bude v češtině, angličitně, němčině či nějakém jiném jazyku, které mohou být pro někoho přínosem.

Děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
taz
Příspěvky: 312
Registrován: 16 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od taz »


Uživatelský avatar
divous
Příspěvky: 161
Registrován: 08 říj 2010, 02:00
Bydliště: ValMez

#3 Příspěvek od divous »


Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#4 Příspěvek od Prochy »

Děkuji za odpovědi. Kdyby jste měli k doporučení nějaké další nebudu se zlobit. :-)

Uvědomil sem si, že v celku dobré věci mají na stránkách firmy Freescalu http://www.freescale.com/webapp/sps/sit ... EMAND_TRNG

Nemají tam pouze prezentace, či videa ke svým produktům, ale i k věcem z automobilovýho průmyslu.

Ale nejsem si jistý, jestli je nutná registrace či nikoliv, sem tam už automaticky přihlášenej.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“