nefunkční monitor AOC 7K+

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Peta-cb
Příspěvky: 498
Registrován: 14 čer 2006, 02:00
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

nefunkční monitor AOC 7K+

#1 Příspěvek od Peta-cb »

Zdravím a prosím znáte někdo tyto monitory?mam tu daný typ pouze bouchne demag.procvakne relé a konec.nesetkal jste se někdo s takovou to chybou??děkuji.

Uživatelský avatar
HonzaC
Příspěvky: 27
Registrován: 03 pro 2006, 01:00

#2 Příspěvek od HonzaC »

Vypadá to prošluslý výkoný tranzistor.

Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkční monitor AOC 7K+

#3 Příspěvek od NERGAL »

Peta-cb píše:Zdravím a prosím znáte někdo tyto monitory?mam tu daný typ pouze bouchne demag.procvakne relé a konec.nesetkal jste se někdo s takovou to chybou??děkuji.
Tak tak,skus premerat vykonovy tranzistor riadkoveho rozkladu... :wink:

Peta-cb
Příspěvky: 498
Registrován: 14 čer 2006, 02:00
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Peta-cb »

je to tak byl vadnej,v krámě mne tedy dali nějaký 2sc3997.monitoru se sice rozsvítí led ale ne čistě tak nějak jde a po pár sec.se sám vypne.V tranz nebo spíš VN šumí vrčí apod. :cry: žeby trafo??

Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od NERGAL »

Peta-cb píše:je to tak byl vadnej,v krámě mne tedy dali nějaký 2sc3997.monitoru se sice rozsvítí led ale ne čistě tak nějak jde a po pár sec.se sám vypne.V tranz nebo spíš VN šumí vrčí apod. :cry: žeby trafo??
hmm nemusi to byt trafo VN..Mozu to byt aj kondiky..Skus ich premerat v oblasti zdroja.Studenaky si pozrel??

Peta-cb
Příspěvky: 498
Registrován: 14 čer 2006, 02:00
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Peta-cb »

tak přece trafo.viděl jsem jak v něm jiskří.tranzistor opět v....takže monitor je asi jasnej.směr dvůr.

Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od NERGAL »

Peta-cb píše:tak přece trafo.viděl jsem jak v něm jiskří.tranzistor opět v....takže monitor je asi jasnej.směr dvůr.
Tak je to jasnee,len som si nebol isty..Ak iskrilo v trafe,tak je to 100% trafo..Tak ho vymen a bud to OKa samozrejme aj ten tranzistor 8-)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“