Sony CDX R3300

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
niko231
Příspěvky: 412
Registrován: 14 čer 2005, 02:00

Sony CDX R3300

#1 Příspěvek od niko231 »

Dobrý den,dostal jsem toto autorádio jako nefunkční, vymontované ze člunu, bylo silně zaoxidované a zadní chladič s koncovým zesilovačem značně zarostlý solí a měděnkou. Vše jsem očistil. Rádio mi nenabíhá. Odběr ze zdroje cca 200mA. Napětí +B tam je, ale nemohu dostat napětí pro přední panel. Ten koncový zesilovač má v sobě i zdroj napětí pro ten panel- TDA8588BJ na pinu 34 je výstup napětí Panel+B (10V) a to tam není. Stiskem tlačítka Source na panelu se mi změní napětí vstupu KEY0 z 3,3V na cca 0,45V. Do hlavního procesoru IC500 napětí 3,3V jde. Kdy se má objevit to napětí pro panel?
Díky za Vaši radu.
Přílohy
CDX-R3300EE.pdf
(184.77 KiB) Staženo 197 x

Uživatelský avatar
tot
Příspěvky: 18
Registrován: 04 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od tot »

Možná blbá otázka ale to ACC jsi taky připojil na +?

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#3 Příspěvek od Eleman »

niko231 píše:...bylo silně zaoxidované a zadní chladič s koncovým zesilovačem značně zarostlý solí a měděnkou...
Mám vážné obavy, že tohle už nerozchodíš - svody, sežrané spoje, následkem toho poškozené součástky a jejich vývody (slaná voda dokáže časem navzlínat kolem vývodu i do pouzdra součástky)... Myslím, že to je naprosto zbytečná práce. Sežeň si raději něco jiného.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“