Umístění kontejnerů na odpad

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Freedy
Příspěvky: 231
Registrován: 27 pro 2006, 01:00

Umístění kontejnerů na odpad

#1 Příspěvek od Freedy »

Zdravim
chtěl bych se optat, zda je nějaká norma pro umisťování kontejnerů na tříděný odpad? jelikož mi obec loni postavila k plotu u baráku 6 plastových kontejnerů na sklo, papír a plasty no a už to začalo, bordel okolo baráku, papíry všude, rozbité sklo, prostě jak to komu vypadne z ruky, tak to nechaj, no a když jsou plný tak to prostě lidi vyhoděj vedle, ale obec to nezajímá, jelikož je to na jejich pozemku. Mám to asi 4 metry od baráku a už mě to štve, kdysi mi někdo tvrdil, že je právě nějaká snad norma, jak daleko to musí být od hrany baráku, aby to nevadilo, ale nic jsem nenašel. Bude někdo vědět? Děkuji.

Uživatelský avatar
medulin
Příspěvky: 471
Registrován: 10 črc 2009, 02:00
Bydliště: Evropská unie

#2 Příspěvek od medulin »

Buď rád že to máš tak blízko, my to máme s tříděným 250m daleko :cry:
Blízko a nahusto je to jen na oko na "reprezentativních" místech města aby se neřeklo že se tu o to nedbá. :(
Ale pokud je tam bordel a nevyvážejí to, tak zkus něco podobného:
http://www.eps.cz/poradna/kategorie/sou ... na-zahrade

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#3 Příspěvek od monterjirka »

To je sice krásný odkaz na zajímavé stránky, ale když je soudružka sousedka bývalá pracovnice ONV, je lepší ji nedráždit!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“