EPSON SP300

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

EPSON SP300

#1 Příspěvek od jEti »

Prosim o radu:

Kamarat ma poprosil o vycistenie 3ks tlaciarni SP300 k PC ("pokladni") a zaujimalo by ma ci sa vymiena aj nieco v elektronike co je uz casom poskodene (napr. kondenzatory a pod.) alebo mi staci len vycistit mechanicku cast. To som uz spravil a prva maka docela dobre ale chcel by som aby vydrzali co najdlhsie a v co najlepsej forme nech ho tu nemam o mesiac znova..

Dakujem za kazdu cennu radu.
Pristroj ktory je pod prudom, vyzera rovnako ako ten ktory nie je, len je iny - na dotyk.

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Oldradio »

Co mám zkušenost s tiskárnami, tak 99 procent jsou mechanické problémy. Součástky není třeba měnit.

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

Dakujem

#3 Příspěvek od jEti »

Dakujem, odovzdam ich ako plne funkcne. V pripade ze by som mal nejake problemy tak sa ozvem
Pristroj ktory je pod prudom, vyzera rovnako ako ten ktory nie je, len je iny - na dotyk.

Uživatelský avatar
Nagant
Příspěvky: 1051
Registrován: 11 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#4 Příspěvek od Nagant »

Já kdysi řešil na účtenkové EPSONce studené spoje na napájecím konektoru na desce tiskárny. To ale tiskárna špatně fungovala - občas jo a občas ne. Myslím, že těch studeňáků i na jiných místech základní desky tiskárny bylo docela hodně, dost jsem se divil.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“