Čína kamera

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

Čína kamera

#1 Příspěvek od TAKJAN »

Je tohle úplně k ničemu, nebo na tom poznám, kdo zvonil? Asi bych měl. Zkoušeli jste něco takového? Bezdrátový přenos mne ani moc nebere, klidně bez něj.... Ještě šikovný monitor..
http://aukro.cz/barevna-bezdratova-kame ... 49073.html

Uživatelský avatar
frantajetel11
Příspěvky: 1922
Registrován: 13 lis 2008, 01:00
Bydliště: Kladno

#2 Příspěvek od frantajetel11 »

No jestli chceš poznat, kdo zvonil, tak předpokládám, že nebydlíš v paneláku...
A jestli nebydlíš v paneláku, tak tam píšou že NENÍ VHODNÁ NA VENKOVNÍ POUŽITÍ... :lol:

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#3 Příspěvek od monterjirka »

Existují 2 verze.
Na 2,4 GHz by měl mít přijímač přepínač kanálů 1 - 4.
Tyhle modely, co mají plynulé ladění potenciometrem, fungují zpravidla v pásmu 0,9 - 1,3 GHz.
Nevím jak v Číně, ale v regionu 1 IARU (evropa, část ásie, afrika) není toto pásmo pro takové použití vyhrazeno, takže to budete používat na vlastní nebezpečí, s rizikem trestu, pokud by se vám podařilo něco rušit!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Vo firme mame videovratnik - to je najlepsie, ked chces vidiet, kto zvoni. Kamera (ciernobiela) je ukryta v table, takze vacsina ludi ani nezisti, ze tam je a vidis rovno do tvare. Je to na dazdi uz vela rokov a stale funguje. Po zazvoneni sa zapne na "telefone" (nema sluchadlo, ale reproduktor a mikrofon) obrazovka (ciernobiela projekcna CRT) a hned vidis, kto ide.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#5 Příspěvek od TAKJAN »

Videomana mám. A bezdrátový přenos mne nezajímá (možnost kabelem). Jde mi čistě o video a jeho kvalitu

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#6 Příspěvek od monterjirka »

TAKJAN píše:... Jde mi čistě o video a jeho kvalitu
Kvalita odpovídá ceně, pro "televizní rozlišení" to je použitelné a za tu cenu to není špatné.
Tam je největší problém, když se propojí kabelem, že to při delším vedeí znehodnotí ten kabel, horší přenos vyšších frekvencí, kapacita kabelu způsobí "rozmazání" svislých hran...

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#7 Příspěvek od TAKJAN »

Videoman chodí po SYKFY 20m bez zkreslení. Ale je to starý, poctivý, černobílý:-)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#8 Příspěvek od TAKJAN »

Tak mám obyč kameru za 400,- a monitor 650,-. Obraz ok, rušení to nechytá (cca 20m dvoulinky přes zářivky ap. - zkušebně). Je lepší nechat ji trvale běžet, nebo spínat dle potřeby 10-30x za den??

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#9 Příspěvek od helios »

Kamera môže bežať nonstop, vypínaj len monitor, keď ideš niekde preč. Tiež to tak robím.
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#10 Příspěvek od TAKJAN »

Fajn, tak nějak jsem předpokládal:-)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#11 Příspěvek od TAKJAN »

Ještě něco. Dvě kamery, jeden monitor. Ten se aktivuje přítomností video. Pokud bude kolidovat signál obou kamer, mimo nezasynchronizování se nestane nic. DC signál tam není. A rozbočení, po tom, co vídávám, stačí na hulváta, naroubovat a je . Nějaké rozbočovače-na co:-)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“