youtube a podobné weby

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PC01
Příspěvky: 290
Registrován: 18 dub 2011, 02:00

youtube a podobné weby

#1 Příspěvek od PC01 »

zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, nevíte o nějákých webech jako je youtube, kam můžou lidi nahrávat svoje videa?
Četli ste někdy ty podmínky co má youtube? To je něco hroznýho tam prakticky nic zajímavýho není dovolené. Tak hledám jestli jsou konkurenční weby kde by se míň cenzurovala svoboda projevu..
Neznáte nějáké?

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Můžeš bejt konkrétnější? V čem bys jako měl porušit podmínky YT?
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
PC01
Příspěvky: 290
Registrován: 18 dub 2011, 02:00

#3 Příspěvek od PC01 »

Už dlouho sem přemýšlel proč na youtube nejsou žádný zajímavější videa, jako třeba jak tahají mrtvoly z auta při bouračkách, nebo jak se pitvají lidi nebo zvířata apod...
A pak sem narazil na tyhle jejich podmínky:
https://www.youtube.com/t/community_guidelines#tips

To mě přijde jako z období nejtvrdší totality.

Třeba jednou sme měli soutěž s kámošama kdo se dokáže říznout a napustit si co nejvíc vlastní krve a pak to vypít (samozřejmě o velký prachy). Jeden kámoš to dal na youtube a prej mu to smazali. To ještě když byl asi v 5.třídě.
Tak kam se takový videa dávaj? Aby to vidělo co nejvíc lidí hlavně u nich ve škole on chce být jednou hvězda...

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#4 Příspěvek od nekmil »

Jsi normální ??? :cry:

Uživatelský avatar
PC01
Příspěvky: 290
Registrován: 18 dub 2011, 02:00

#5 Příspěvek od PC01 »

Proč jako??
Smrt je přece součástí života tak by měla být i na videách ne?

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od sis2 »

ani nemá smysl reagovat, blb se znemožní sám
- a usnadní práci těm, co mají určité věci v náplni práce...

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#7 Příspěvek od vrky »

Tak si sežeň nějakého známého na záchrance. Mám známého a ten když začne posílat fotky tak to maso. P.S. nebo u hasičů.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od jezevec »

PC01 píše:Proč jako??
Smrt je přece součástí života tak by měla být i na videách ne?
Smrt je součástí života, ale kochat se obrázky zohavených mrtvol je úchylka.
Měl by ses zavčas léčit, aby tě náhodou někdy nenapadlo si takovou mrtvolku sám vyrobit.

Uživatelský avatar
PC01
Příspěvky: 290
Registrován: 18 dub 2011, 02:00

#9 Příspěvek od PC01 »

jezevec: Já neříkám že mě to přitahuje, ale může to být dobrý pro získávání bobříka odvahy třeba :)

Já si zase myslím, že fóbie (jako třeba z pavouků) jsou duševní poruchy, a plno lidí se s nima léčí. Jenže fóbie z mrtvol nikomu nevadí, a to jedině proto, že jí trpí většina populace. Takže se tak vlastně z duševní poruchy - fóbie stala norma, a kdo ji nemá tak není normální. Je to tak?

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#10 Příspěvek od MetalGod »

Bobříka odvahy? Někde si najdi "2 girls 1 cup" a dokoukej to do konce, aniž by ses poblil, bobříku :D
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#11 Příspěvek od MaTTo »

Si pozri na akych hostingoch bezia videa na zvraceny(dot)cz a pod. weboch a mozes zacat uploadovat svoje mrtvolky .
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#12 Příspěvek od Hydrawerk »

PC01 píše: Třeba jednou sme měli soutěž s kámošama kdo se dokáže říznout a napustit si co nejvíc vlastní krve a pak to vypít (samozřejmě o velký prachy).
Cože???
Jinak ty weby, co hledáš, existují. Třeba bestgore.com, zvraceny.com, drsnyjabko.cz, rozzlobenimuzi.com, navratdoreality.cz. Nechodím tam.

Uživatelský avatar
Bastlfanda
Příspěvky: 301
Registrován: 11 črc 2012, 02:00
Bydliště: za Prahó

#13 Příspěvek od Bastlfanda »

no asi měli na yt moc uploaderů vašeho ražení - pomohls mi ty podmínky pochopit (ač jsem je nečetl) :lol: I když než ses vyjádřil, skoro bych s tebou souhlasil, že jsou dost přísný... třeba taky stáhli některý zahraniční videa( i "dotovaný" různejma kampaněma ála besip) byť trochu drsnější a občas až moc "kuriózní", jdou možná i nad rámec onoho relativně už povedenýho "nemyslíš, zaplatíš" (ve smyslu "nepředvídáš, můžeš taky zaplatit") a kolikrát i ty "opravdový" nehody účinněji přimějou lidi pořádně se rozhlídnout a zapřemejšlet nad možnejma (až nemožnejma) scénářema, než šlápnou na plyn (ovšem taky "vocaď pocaď", některý takový videa jsou zjevně taky dílem pěknejch hyen...) ... dřív jsem se tam občas koukal třeba na nepovedený kouzelnický kousky, ap. (taky videa ve stylu "tohle doma nezkoušejte" :) ), ale ty drsnější už taky stáhli... (a neřikam, že "odškrtávací adult políčko" je úplně ok, ale aspoň by to mohlo pomáhat i při dobře nastaveným "adultfiltru"... zatimco registrace na yt kvůli 18+ obsahu, kterej je i tak stejně dost "cenzurovanej", je vyloženě zbytečnej vopruz, kterej šikovnýho prcka stejně neodradí...)
Jinak (mj.uvedený) weby s drsnější tematikou jsou občas fakt pro silný žaludky a při některejch "ostřejších" videích se mi taky zvedá kufr nebo tlak, tak to taky moc nesleduju ... ale jsou ještě "úchylnější" weby jako např. rotten.com ...

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#14 Příspěvek od Hydrawerk »

Na trochu uhlazené prasárny máme stream.cz.
ww w.stream.cz/uservideo/685362-rammstein-pussy-ceske-titulky-necenzurovane
ww w.stream.cz/uservideo/543253-natur-party-tanecni-grupa-fesne-klacky
(Smazat mezeru.)

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Habesan »

Pitvu koně možno shlédnouti na veterině, nebo na medicíně. Víte, kolik mají ty potvory v plicích škrkavek???
PC01 píše:co nejvíc vlastní krve a pak to vypít
Tohle mají majitelé žaludečních vředů zadarmo a bezpracně. Končí to změnou složení koncentrace Draslíku v krvi, zástavou srdeční činnosti a smrtí.

Jako server pro video hodnotím kladně Vimeo.com.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“