problém s notebookem ASUS A600

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

problém s notebookem ASUS A600

#1 Příspěvek od ARDO »

příjemný večer všem :-)
mám úplně stejný notebook a úplně stejný problém...nechápu jak je to možné :-( tešíl jsem se při instalaci na nájezd do WINDOWS ale čekalo mě toto nemilé překvapení :-(

http://www.sbazar.cz/nosco/detail/27104 ... 600-a6jc-k


nevíte někdo prosím co s tím udělat?

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

Všechno co není potřeba odpojit. V biosu vše zakázat - USB atd. Pak to vyzkoušej zapnout.
Teď si nevzpomínám zda tam není SB IPX 450 (460) .....

Když nad tím tak přemýšlím asi se vrátím k opravám nb. Škoda zahodit zkušenosti. :)
Naposledy upravil(a) rezis dne 10 srp 2013, 23:33, celkem upraveno 1 x.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Sunshine
Příspěvky: 35
Registrován: 14 pro 2012, 01:00
Bydliště:

#3 Příspěvek od Sunshine »

Skončí ti to přesně, jako na tom obrázku? Slyšíš nějaký beep kody (pípnutí)? Notebook z druhé strany rozeber a vyjmi z toho HDD a RAM a zkus nastartovat pošítač. Případně najdi malou 3V baterku, která drží BIOS a vyjmi ji třeba na 5 minut.

Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

#4 Příspěvek od ARDO »

velice děkuji přátelé :-) žádné pípání neslyším.Ano skončí to přesně jak na obrázku.Chtěl sem si koupit jiný ale třeba jen s rozbitým displejem a náhodou jsem narazil na to samé co mám já :-)
do Biosu bych rád ,,vlezl" ale tam se nedostanu.zkusím tedy odpojit vše co není potřeba pro chod a uvidíme a i tu baterku zkusím odejmout.aby se vymazala ,,CMOS" a uvidím tedy :-)

Uživatelský avatar
SDZ
Příspěvky: 420
Registrován: 11 bře 2011, 01:00

#5 Příspěvek od SDZ »

Pokud nic z výše popsaného nepomůže,zkusil bych aktualizovat bios.Dále bych se soustředil na HDD -vyndat a zapojit přes redukci ke stolnímu PC (naformátovat a zkusit nainstalovat windows).

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#6 Příspěvek od MaTTo »

odpojit cmos baterku z dosky, vyresetovat bios, odpojit klavesnicu, touchpad, mechaniku a zapnut . Musis ist vylucovacou metodou, navyse je divne ked to na post screene pise Entering to setup a zaroven aj boot menu has been selected a tam zamrzne . Klavesnicu treba urcite odpojit .
P.S. BIOS asi neaktualizuje ked book vobec nebootuje a zamrzne na post screene ...
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“