Přejmenováno : Babiš něco koupil...

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 172
Registrován: 08 led 2012, 01:00

#31 Příspěvek od zelenac »

Ved sa necerti :agree: ,to sa ja len robim srandu :D .To je lepsie,ako sa zbytocne zlostit.To prislovie,nikdy nebolo tak zle.....nie je len prislovie,ale rokmi overena pravda.Tak sa este mame na co tesit....

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

Já se nečertím, jen mi připadalo divné to co jsem psal já a potom ty.
A lepší už to bylo a ještě lepší si to udělají naši voliči. Už teď se slintají na termín voleb.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#33 Příspěvek od bu2520 »

spousta lidí čeká mesiáše, který nás všechny spasí. To se na 120% nestane. Bude volba mezi menším a větším zlem. Nakonec stejně dopadla i prezidentská volba, ten současný není ideál, ale je zajímavé, že vpodstatě drží slovo. A ještě zajímavější je pozorovat komentáře novinářů jak vymýšlí jaká křivárna za rozhodnutím prezidenta je. Každý má právo na svůj názor, ale každému bych přál také nadhled a ne jen omlouvání a vystavování svých idolů kteří idoly nebyly a nejsou.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#34 Příspěvek od tomasjedno »

bu2520 píše:...ale je zajímavé, že vpodstatě drží slovo...
Ano, drží. Když před TV debatou řekne, že nebudeme dělat podpásovky, tak to znamená, že je bude dělat jen on. Když do TV řekne, že jmenování Němcové bude zvažovat, tak to znamená, že to nepřipustí. Když do TV řekne, že nemá důvod zbytečně oddalovat termín předčasných voleb, tak to znamená, že dnes ho ještě nemá (alespoň ne veřejně publikovatelný), ale že se na tom pracuje.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#35 Příspěvek od bu2520 »

oddělil bych politické řeči od konkrétních činů. Je spousta slov na kterých naši novináři rajtují a vypichují je. Nevím co je v televizní politické debatě podpásovka a co ne a nakonec i demonstrace trojkoalice 101 nebyla až tak pevná kdo lhal či nelhal si musí každý udělat obrázek.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#36 Příspěvek od tomasjedno »

bu2520 píše:oddělil bych politické řeči od konkrétních činů...
A jaký je pak podle tebe význam výroku "drží slovo"?

P.S. leda že bys měl na mysli, že drží v ruce starý výtisk Svobodného slova :lol:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#37 Příspěvek od bu2520 »

drží slovo je podle mě prohlášení politického programu a jeho plnění, ne nějaké řeči ze zákulisí. Ale nejsem Zemanista on má taky mouchy a ne málo ovšem stále ho považuji za menší zlo, než knížete nebo Klause a až budoucnost mi ukáže jak moc jsem se mýlil. Ale dokážu si přiznat, že se mýlím.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#38 Příspěvek od tomasjedno »

Jenom na dokreslení - nedávno, po hlasování v PS, Zemanův vládní mluvčí Rusnok prohlásil, že vláda v demisi už nebude projednávat obsazení postů velvyslanců.
Proč by to taky projednávala, když už to udělala před dvěma týdny. Leda že by chtěla trafiku Klausové zase sebrat :lol:

P.S. nahlas učiněné prohlášení na TV kameru nejsou nějaké řeči ze zákulisí.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od ZdenekHQ »

Trafika pro Klausovou je taktická metoda, jak "uklidit" Klause mimo ČR. Myšlenka dobrá, přece tam nebude sama, ale mám strach, že to nevyjde.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#40 Příspěvek od tomasjedno »

Každá trafika má svůj účel (vzpomínám na Merovingianovu přednášku).
Ale zde je účelem spíš to, aby bába Livia (to není pejorativní - viz Já, Claudius od R. Gravese) vymizela a ponechala vrtošivému staříkovi více času na okopávání kotníků ODSce :lol:

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“