notebook toshiba

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

notebook toshiba

#1 Příspěvek od Tomikt »

zdravim vsechny, chtel bych poprosit o radu, mam moznost si koupit pouzitej notebook toshiba 900mhz a jedinej problem je mechanicka vada ze nedrzi aretace displeje, osobne jsem ho zatim nevidel ale chci se poradit jestli se to da opravit nebo kolik si za to cca zauctujou v toshiba servisu ... jestli se ty panty daji vymenit nebo tak ...
diky za nazory

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Neviem ako u vas, ale tu v BA robi autorizovany servis notebookov Toshiba firma Siemens. A su uplne neschopni.
Jeden notebook tam bol (Tecra 8100) a ze treba vymenit celu dosku a neoplati sa to. Boli to studenaky na SODIMM slotoch + poskodeny BIOS.
Tak som notebook rozchodil ja a chcel som kupit ciapocku na AccuPoint (kedze ta povodna je v stave rozkladu - guma sa rozpadava a lepi na prst) - a oni nie su schopni ani to dodat! Nechapem, co je to tu za bordel :evil:

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#3 Příspěvek od Standa99 »

Bud jsou uz vychozene nebo prasknute panty. Nevim jak Toshiba, ale ja jsem shanel nove panty na HP a z autorizovaneho servisu mi odepsali, ze se prodavaji pouze s novym displejem (skoda komentovat). Takze pokud si na to troufnes samo-domo nebo sezenes starsi, tak ho vem. Ja jsem ho nahradil vysoustruzenou nahrazkou, ktera se pouze otaci. O tuhost a aretaci se musi postarat pouze ten zbyly pant a samo je to mekci.

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Mourek »

Servis určitě nee , nemám odhad jaká bude cena , ale s touhle závadou by měla být cena pouze symbolická, to jsou už odepsané stroje a může to lehnout kdykoliv uplně

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#5 Příspěvek od Tomikt »

rnbw píše:Neviem ako u vas, ale tu v BA robi autorizovany servis notebookov Toshiba firma Siemens. A su uplne neschopni.
Jeden notebook tam bol (Tecra 8100) a ze treba vymenit celu dosku a neoplati sa to. Boli to studenaky na SODIMM slotoch + poskodeny BIOS.
Tak som notebook rozchodil ja a chcel som kupit ciapocku na AccuPoint (kedze ta povodna je v stave rozkladu - guma sa rozpadava a lepi na prst) - a oni nie su schopni ani to dodat! Nechapem, co je to tu za bordel :evil:
no ja som v KE, dostal som ponuku za 6tis sk, tak neviem, nevidel som ho, chcel som nieco na cesty do auta, na diagnostiku a tak, tak teraz neviem

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Co to je presne zac? Poptam se ti. Na toshiby se panty sehnat daji, vlastne se daji sehnat na vse i Hp :wink: opravit to nelze vetsinou je u toshib praska teleso ze slitiny ve ktere drzi ty brzdici nesmysly. Nejlepsi by bylo to nafotit
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#7 Příspěvek od Standa99 »

Beru te za slovo, kdybys sehnal tenhle pant na HP omnibook 500, tak budu rad.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#8 Příspěvek od Tomikt »

rezis píše:Co to je presne zac? Poptam se ti. Na toshiby se panty sehnat daji, vlastne se daji sehnat na vse i Hp :wink: opravit to nelze vetsinou je u toshib praska teleso ze slitiny ve ktere drzi ty brzdici nesmysly. Nejlepsi by bylo to nafotit
no prave nevim co je to presne zac, zitra se na nej asi pujdu podivat, jestli by to vubec stalo za to

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#9 Příspěvek od Tomikt »

tak som dneska volal do servisneho strediska siemensu, pod ktore patri toshiba, a vypocitali mi cenu opravy cca na 3-3500sk
samotne panty sa vraj daju objednat a stoja 500sk/kus takze 1000sk za material a a min 2000sk za pracu :(

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#10 Příspěvek od rezis »

Standa99 píše:Beru te za slovo, kdybys sehnal tenhle pant na HP omnibook 500, tak budu rad.
Obrázek
Mohu ho sehnat za 1000Kč. Samozdřejmě s dokladem. Dej vědět zda máš zájem.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#11 Příspěvek od Standa99 »

rezis píše:
Standa99 píše:Beru te za slovo, kdybys sehnal tenhle pant na HP omnibook 500, tak budu rad.
Obrázek
Mohu ho sehnat za 1000Kč. Samozdřejmě s dokladem. Dej vědět zda máš zájem.
Jestli ses spletl o jednu nulu, tak bych ho bral. Jinak bych si pockal aspon na 80% slevy.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#12 Příspěvek od rezis »

Standa99 píše:
rezis píše:
Standa99 píše:Beru te za slovo, kdybys sehnal tenhle pant na HP omnibook 500, tak budu rad.
Mohu ho sehnat za 1000Kč. Samozdřejmě s dokladem. Dej vědět zda máš zájem.
Jestli ses spletl o jednu nulu, tak bych ho bral. Jinak bych si pockal aspon na 80% slevy.
no tak vzhledem k tomu ze nakop je 750 bez DPH tak nehrozi. kdomu si pripocitej dompravu ke me kdyz nechci zisk tak se pod 980Kč nedostanu ani nahodou. Ale jestli je sezenes po dve kila tk mi jich dodej treba kamion :wink:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#13 Příspěvek od Standa99 »

rezis píše:
Standa99 píše:
rezis píše: Mohu ho sehnat za 1000Kč. Samozdřejmě s dokladem. Dej vědět zda máš zájem.
Jestli ses spletl o jednu nulu, tak bych ho bral. Jinak bych si pockal aspon na 80% slevy.
no tak vzhledem k tomu ze nakop je 750 bez DPH tak nehrozi. kdomu si pripocitej dompravu ke me kdyz nechci zisk tak se pod 980Kč nedostanu ani nahodou. Ale jestli je sezenes po dve kila tk mi jich dodej treba kamion :wink:
Ten notas ma cenu 5-6tis., takze to je nerentabilni. Ale i tak dik za snahu, protoze ze swisspartu mi napsali, ze pouze s displejem.

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od drabek06 »

Tak jestli to je ta sama Toshiba co jsem mel ja tak to neber ! Ten kdo ty panty navrhoval musel bejt hooodne vozralej ! U tech pantu je otazka casu nez prasknou znova. Jsou vyrobeny z nejakyho hrozne mekyho materialu a jeste k tomu z hrozne slabyho ! Takze jakmile se s tim vikem trosek rychleji trhne nebo otevre do polohy 180 stupnu a jeste se na nej zatlaci tak to je jisty ! Bud praskne samotnej pant nebo se ohloda ulozeni toho pantu a pak se protaci celej v tom protikusu. Ja jsem mel Toshiba satellite PRO 4280, byl to PIII 500Mhz s 14.1" LCD

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“