nefunkèní pøihlášení

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Jenda__

nefunkèní pøihlášení

#1 Příspěvek od Jenda__ »

Zdravím,
vyplním pøihlašovací údaje, opíšu èíslo, a nic se nestane, resp. nadále nikdo není pøihlášen.
Nìkdy se objeví uživ.ikona, pod ní "stav: OFFLINE", "posledních 10 pøíspìvkù od uživatele:" a èisto.
Když zadám údaje špatnì, dostanu hlášku že jsou údaje špatnì.
Co je špatnì?

Jenda_KL
Příspěvky: 1173
Registrován: 10 zář 2008, 02:00
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Jenda_KL »

vyřešeno.
Z nějakého důvodu se nastavilo systémové datum o dva měsíce dopředu a z BB důvodu to neprošlo.

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

1. Nejde mi vyhladávanie. Nech dám h¾ada￾ èoko¾vek, hodí ma to na Forbidden
You don't have permission to access /modules.php?name=Forums&file=search&mode=results on this server.

2. Forbidden mi dalo aj keï som chcel odpoveda￾ na príspevok, tak som sa odhlásil, ale prihlási￾ sa už nedá, všetko vyplním a... Forbidden


3. Ako je to s ve¾kými písmenami v nickname? Niektorým fungujú, ako vidím, mne nie. Pri "Odhlášení" hore je správne PotPalo, ale v príspevkoch a inde mám potpalo (malé obidve p). Ako je to možné?

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

Tak doplnenie: Forbidden mi dáva cez Operu, nedalo sa mi ani sem napísa￾, píšem cez IE. Cookie v Opere som vymazal, nepomohlo.


------------
PotPalo

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od PotPalo »

Tak Forbidden vyriešené, ani neviem ako. Po nechcennom vypnutí PC (zakopol som o kábel), a následnej kontrole disku po zapnutí to písalo veľa čohosi s Opera, rýchlo sa to posúvalo takže som nestihol prečítať čo, ale už to funguje.

Takže ostáva už len otázka č. 3.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#6 Příspěvek od Hill »

Obávám se, že chyba je někde na straně tvého prohlížeče: ať jsem přihlášený jako admin, uživatel či nejsem přihlášený vůbec, vždy ťa vidím ako PotPalo, tedy aj s veľkými písmenami.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od PotPalo »

Ono je to malými hlavne v "Členové on-line".
Teraz som ale zistil niečo prekvapivé. Ono to tam ukazuje podľa toho, ako sa prihlásim. Akými písmenami napíšem meno pri prihlasovaní, takými to tam je. 8O

Onlyeasy

#8 Příspěvek od Onlyeasy »

Dobrý den,

už nìkolik dnù se marnì snažím úspìšnì zaregistrovat na tohle fórum. Registrace probìhne, ale doruèený e-mail je úplnì prázdný a k nìmu je pøilepena záhadná pøíloha o délce nìco pøes 600 B, soubor bez pøípony s ukrutnì dlouhým nesmyslným názvem, který se nedá nièím otevøít. Tudíž tato pøíloha i celý doruèený e-mail je nanic. Zkusil jsem to pøeposlat zpìt i s vysvìtlením problému na admin@ebastlirna.cz. Nedoèkal jsem se žádné reakce. Takže nemùžu dokonèit registraci.

Mohl by s tím prosím nìkdo nìco udìlat? Buï tam máte v registraèním procesu nìjakou chybu, nebo Vám tam možná øádí nìjaká virusoidní mrška.

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od alovka »

Zkušební registrace probìhla bez problému. Chyba bude asi na tvé stranì.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ale uvnitř toho souboru je klasické txt sdělení a potvrzovací mail. Otevřeno v Metapadu. Proč to nějaká aplikace překatruje do této nesmyslné podoby je záhada.
Vítejte u nás Nuke - Elektro Bastlirna!

Vy nebo někdo jiný použil Vaši e-mailovou adresu () pro vytvoření účtu na webu Nuke - Elektro Bastlirna.

Pro dokončení registrace musíte navštívit během 24 hodin následující odkaz, kterým aktivujete svůj účet. Jestliže tak neučiníte, informace o Vašem účtu budou systémem automaticky vymazány a Vy je budete moci kdykoli vložit znovu:

w.ebastlirna.cz/modules.php?name=Your_Account&op=activate&username=Onlyeasy&check_num=1d9c0f7329a333b2cf1daf4293ac7111

Zde jsou Vaše registrační informace:

- Uživatelské jméno/Přezdívka: Onlyeasy
- Heslo: ......
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Před chvilkou jsem se sem pokusil "přihákovat", normálně jsem v Opeře vyplnil nick, heslo a kontrolní číslo a "odentroval", jenže jsem dostal stránku s výstrahou:
POKUS O NEOPRÁVNĚNÝ PŘÍSTUP!
Pokud jste uživatelem EB a vidíte tuto stránku, jedná se o chybu, kterou dokážeme napravit!

1. zkopírujte a uložte si údaje pod tímto návodem
2. zkuste prosím jiný prohlížeč či jiný počítač
3. pošlete žádost o výjimku na EB do vlákna POKUS O NEOPRÁVNĚNÝ PŘÍSTUP - výjimky

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Účelem tohoto opatření je omezení přístupu spambotů na fórum.

-------------------------------------------------------------------------

Aktuální čas: 25.12.2013 14:47:31
HTTP_USER_AGENT: Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64; MRA 8.2 (build 6870)) Presto/2.12.388

Version/12.16
REFERER: Prime volani nebo MATE VYPNUTY REFERER !!!!
REQUEST_URI: /filter.php?name=Your_Account

POKUD MÁTE VYPNUTÝ REFERER, NEBUDE BOHUŽEL FUNGOVAT VAŠE PŘIHLÁŠENÍ, VYHLEDÁVÁNÍ A ODESÍLÁNÍ

PŘÍSPĚVKŮ.

-------------------------------------------------------------------------
NÁPOVĚDA
1. Váš prohlížeč musí odesílat referer.

- u Opery zapnout : Nastavení-Pokročilé volby-Připojení-Odesílat informace o poslední navštívené

stránce.

- u Firefoxu vypnout ANONYMNÍ PROHLÍŽENÍ.

Pozn. - Váš prohlížeč odesílá informace o předchozí stránce (referer) pouze při kliknutí na aktivní

odkaz na stránce, jinak ne.
Zavřel jsem záložku, otevřel ji znovu, zadal znovu údaje a přihlášení fungovalo - proto si myslím, že šlo jen o nějakej chviličkovej bug, ale přece jen, kdyby se v tom někomu chtělo porejpat, aby měl jistotu, že všecko fachčí jak má.
Nastavení Opery přitom mám jak je doporučeno v tom textu - nic jsem neměnil, jen jsem zavřel tab a otevřel další.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Bohužel musím zopakovat svůj předchozí příspěvek - aktuálně jsem zde přes Comodo Dragon, Opera nedokáže projít přes přihlašovací proceduru serveru. Všecky parametry nastavení dodrženy, povoleny cookies atd.
Přitom to k.u.r.v.a furt nejede!!!!


EDIT - tak po dvou hodinách už to šlape, dokázal jsem se sem dobouchat z Opery...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ta příčina problému je tam jasně napsaná.

Bohužel je to obecně pokus o navození mylného pocitu v lidech, že vypnutím těchto funkcí se stávají anonymní, tak už to i v aktualizacích nastavují jako default.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#14 Příspěvek od EKKAR »

Jenže já se v nastavení nerejpám a referer ani šušeňky vypnutý NEMÁM - nemám proč furt měnit něco v nastavení, když mi to normálně jindy šlape. Spíš se snažím dopátrat příčiny, kvůli který to jednou za čas odmítně fungovat, člověk samozřejmě za půl roku nebo za rok zapomene co s tím posledně učunil - a problém je na světě...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od ZdenekHQ »

Teď se dívám do noťasu, měl jsem tam kromě 12.15 ještě verzi 17 kvůli testům, a ani to nepíplo a najednou na mě svítí v nápovědě verze 20.91 s datem aktualizace 2.4. Takže Opera už chytá tvrdý mrkvosofťácký manýry a dělá si, co chce. Pak se jeden diví, proč mu to najednou nejede.

Dejte si na to pozor, nepouštějte Operu přes Opera launcher, ale direktně přímo v patřičném adresáři a nejlépe přesuňte autoupdate, protože vypnout to snad ani nejde.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“