Převod AVI na MiniDV

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Převod AVI na MiniDV

#1 Příspěvek od Celeron »

Potřebuju zkopírovat pár kazet MiniDV na jiný MiniDV. Mám PC s Firewire kartou, přes kterou řídím a stahuju data z MiniDV kamery pomocí MovieMakeru. V PC po tom mám AVI ve formátu 720x576 + stereo zvuk. Potřeboval bych to nějak neupravený dostat zpět do MiniDV kamery Sony DRC350, která to podle manuálu umí. Zkoumal jsem Movie Maker od W7, ale nikde tam opačný směr není. Vím, že některý videostřihový balíky to umějí. Já ale žádnej nemám a tak by mě zajímalo, jestli náhodou neexistuje volně něco s opačnou funkcí MovieMakeru.
Díky
Jirka

Uživatelský avatar
riker
Příspěvky: 143
Registrován: 20 led 2005, 01:00
Bydliště: v Hodoníně za vojáčka...
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od riker »

Zkus tohle http://www.slunecnice.cz/sw/windv/ mělo by to jít a je to zdarma.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

V CPD7 je funkce Produkce -> Zapsat zpět na pásku DV

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

to riker: Taky se mi ho včera podařilo nalézt. Kupodivu český projekt. Ale jsou s ním trochu problémy. Při kopii Avi zpět na MiniDv sice spustí nahrávání v kameře, ale PC se občas zasekne na prvním snímku. Po nějakým zatím ne přesně vybádaným postupem klikání na tlačítka a zatržítka se najednou rozeběhne a pak až do konce třeba 10Gb souboru Ok. Na tenhle problém jsem našel i příspěvky v nějakým videofóru. Ale na občasný použití je to v poho.
to Hill: Tak daleko jsem se ještě s CPD7 nedostal, zatím digitalizuju, je toho hrozně moc, co kazeta, to hodina.
Jirka

Odpovědět

Zpět na „Software“