Bezdrátová klávesnice/myš Logitech Pro 2400-výpadky spojení

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

Bezdrátová klávesnice/myš Logitech Pro 2400-výpadky spojení

#1 Příspěvek od Brozicek »

Mám již několik let tuto USB soupravu klávesnice a myši Logitech Pro 2400. Od počátku pozoruji výpadky, jako by se počítač na chvíli myši a klávesnici nevěnoval. Projevuje se to tak, že se ukazatel myši na chvíli zastaví a nereaguje na pohyb myši, nebo se projeví výpadek 2 až 3 písmen při psaní.
Tento jev je u XP i W8. Použitý ovládač od Logitech je aktuální.
Už jsem si na to zvykl, ale pokaždé mě to jde na nervy. Nelze nějak nastavit prioritu USB portu v Setup nebo v nastavení XP/W8, aby k těm výpadkům nedocházelo?
Dík za radu nebo námět co s tím.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#2 Příspěvek od DELONG »

Ak si to mal od začiatku tak si to mal reklamovať :wink: .
Možno tam máš bermudský trojuholník alebo nejaké ine rušenia :lol: alebo slabé baterky :roll: . Čo sa týka wireless tak to nemusím lebo to nefunguje stopercentne takže kábel je kábel :lol: .

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Podla mna to bude HW problem - rusenie bezdrotoveho prenosu.

Tiez pokial mozno, tak nepouzivam ziadne bezdrotove zariadenia, su s tym len zbytocne problemy.

Uživatelský avatar
Reilys
Příspěvky: 67
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#4 Příspěvek od Reilys »

Přesně tak. Jde o rušení. Já měl asi 30 cm od USB části WiFi router a když jsem ho přesunul přestalo to dělat.

Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

#5 Příspěvek od Brozicek »

Dík za rady a náměty. Měl jsem vysílač zasunutý na zadní straně PC v USB konektoru. Vždy, když se myš sekala, vnímal jsem nějakou aktivitu v PC (zvuk disků apod.). Proto mne napadala ta priorita pro USB a ne problém rušení. WI-FI router zatím nemám, jen kabelový.
Přesunul jsem vysílač myši a klávesnice na 2 m dlouhý USB kabel co nejdál od skříně PC a zdá se, že to přestalo.
Takže žádný záhadný Bermudský trojúhelník od sousedů, ale asi rušení nosné frekvence 2,4 GHz od vlastního PC.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“