Ford 5000RDS Line in po sté :-)

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Samantus
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Ford 5000RDS Line in po sté :-)

#1 Příspěvek od Samantus »

Tak vazeni jako prvni prispevek do tohoto fora se na Vas obracim s prosbou, vlastnim vyse uvedene radio (ano kod znam a je legalne nabyte od nas z firmy:D) a chtel bych si do nej nabastlit linkovy vstup. S touto zalezitosti mam praxi z davnych dob kdy sem to praktikoval u radia Pioneer ale tam to vse bylo krasne popsane na desce, takze sem se pripojil na vystup z VF dilu a prerusil napajeni AM tuneru, pak jsem akorat prepnul na stredni vlny a muj discman na mp3 hral, to same si chi udelat i u forda, ale tam na desce neni ani carecka, a zde je dotaz: Jak obecne poznam vystup z tuneru a vstup do predzesilovace a napajeni AM dilu, mate nekdo s timhle praxi??? dekuji moc.

jeste P.S. rady o kazetovem prevodniku a destrukce kazetove mechaniky snad do tohoto fora nepatri, dekuji podruhe.
Pomozte vymytit SMRT z nasich silnic, jezdete po chodniku!!!!!!

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#2 Příspěvek od Milan_F »

Máš dvě možnosti. Buď koupit AUX adaptér za nechutný 3 litry http://www.tuningautohifi.cz/autoradia/ ... sp?id=1108 a nebo použít FM transmitter za zhruba 5 stovek. Třeby takový: http://www.pira.cz/belkin.htm

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 105
Registrován: 18 říj 2004, 02:00

#3 Příspěvek od Antony »

V pátek jsem to řešil u tohoto modelu a musím říct že žádný adaptér ani nic jiného není potřeba. To rádio je na to připravené a umí to. Když se podíváš na tento konektor, http://www.erta.ru/base/ford/5000c.shtml tak na spodním pravém obrázku je konektor bez popsaných pinů. Na rádiu jsou ale pouze 4 piny. Jeden z nich je kostra a dva jsou vstupy L a P. 4pin je tuším nezapojen.

Uživatelský avatar
Samantus
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Samantus »

To Antony: diky za postreh, ale to co popisujes je radio s AUXvstupem, ale muj AUX nema je to starsi 5000 RDS

To Milan_F: Jsem dobre na Elektrobastlirne???
Pomozte vymytit SMRT z nasich silnic, jezdete po chodniku!!!!!!

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#5 Příspěvek od Milan_F »

Já bych řek že jsme. Toto rádio mám také ve svém Mondeu a nějakou dobu sem se po tom pídil. Jako jediné schůdné řešení považuji to, co jsem napsal výše. Rovnou sem zavrhnul nějaký rejpání se v radiu, protože je plný integráčů označených jenom čísly a schánět některej z nich by asi nebyla sranda.

A mimo jiné: 5000RDS ve své podstatě linkové vstupy má, ale jak si "nepokecá" s CD měničem, tak se vůbec neobtěžuje přepnout. A to právě řeší již zmiňovaný AUX adaptér, který to rádio oblbne a ono se přepne na CD vstup.

Uživatelský avatar
Samantus
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Samantus »

Milan_F píše:Já bych řek že jsme. Toto rádio ................. a ono se přepne na CD vstup.
OK tak az to vyresim tak sem napisu jak:-) at je tu taky neco novyho:-)
Pomozte vymytit SMRT z nasich silnic, jezdete po chodniku!!!!!!

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#7 Příspěvek od Milan_F »

Beru Tě za slovo. Budu velice rád, když nám napíšeš jak si se stím popral :-)

Uživatelský avatar
Samantus
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Samantus »

Milan_F píše:Beru Tě za slovo. Budu velice rád, když nám napíšeš jak si se stím popral :-)
A nebo co sem posral:)
Pomozte vymytit SMRT z nasich silnic, jezdete po chodniku!!!!!!

Návštěvník

#9 Příspěvek od Návštěvník »

Samantus píše:
Milan_F píše:Já bych øek že jsme. Toto rádio ................. a ono se pøepne na CD vstup.
OK tak az to vyresim tak sem napisu jak:-) at je tu taky neco novyho:-)
tiez som zvedavy ako sa popasujes s Visteonom ... mozností je vela..staci si vybrat
Codec

Uživatelský avatar
Samantus
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Samantus »

Visteon??? WTF is?? :D
Pomozte vymytit SMRT z nasich silnic, jezdete po chodniku!!!!!!

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“