Set tob box HYUNDAI DVB-T210

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JiGol
Příspěvky: 5
Registrován: 16 lis 2010, 01:00

Set tob box HYUNDAI DVB-T210

#1 Příspěvek od JiGol »

Přeji všem dobrý den, nebo večer. Mám tady Set tob box, který nereaguje na zapnutí. Je po bouřce, při měření vypadá vše v pořádku, až na propálený odpor ve zdroji, jehož hodnotu nejde zjistit. Schéma jsem zatím nikde nesehnal. Pokud někdo něco podobného má a podívlal se na hodnotu odporu, byl bych vděčný. Viz. obrázek.[/img]
Přílohy
DVB-T.jpg
(248.58 KiB) Staženo 202 x

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#2 Příspěvek od Banda »

Den dva bych počkal, jestli někdo nedodá hodnotu nebo schéma a ve volném čase bych si to rozkreslil kolem toho rezistoru, hodnotu lze pak odhadnout a nebo i dopočítat.

Uživatelský avatar
JiGol
Příspěvky: 5
Registrován: 16 lis 2010, 01:00

#3 Příspěvek od JiGol »

Jště bych chtěl dodat, že zapojení zdroje vypydá stejně, jaku u Settopbox Hyundai DVBT231 který je vyfocený zde na foru.

Uživatelský avatar
mibi
Příspěvky: 1
Registrován: 10 led 2014, 01:00

#4 Příspěvek od mibi »

dobrý deň,
ocitol som sa v podobnej situácii - po prepätí v sieti, mi prestal fungovať HYUNDAY DVB-T 210; pri obhliadke som zistil, že roztrhlo integrovaný obvod U201 (umiestený v ľavom dolnom rohu dosky) - pravdepodobne ide o stabilizátor napätia; bol by som vám vďačný, keby ste sa pozreli na typ IO

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#5 Příspěvek od kokun »

Jestli z toho fota dobře čtu, tak U201 = TNY275PN a rozhodně to nebude žádný stabilizátor napětí :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “