Dost dobrej ovladač

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

Dost dobrej ovladač

#1 Příspěvek od monterjirka »

Mám tu několik univerzálních ovladačů. Některý funguje lépe, jiný hůře. Ale pro spoustu přístrojů je to docela boj dostat se do Menu a něco nastavit.
Někteří výrobci si např. myslí, že tlačítko OK není potřeba a tak uprostřed "kříže" mají funkci Mute.

Takže mě příjemně překvapil ovladač VIVANCO UR82
Set Top Box, satelit, všechno jde...

A za 99Kč je opravdu "DOST DOBREJ"!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#2 Příspěvek od dvorak »

Já bych ještě přidal model 20402 z Kauflandu (černé provedení) za tehdy pouhých 39,90 Kč. I ten umí najít skoro všechno, pouze samozřejmě nesouhlasí všechny tlačítka na daný povel. Používám ho na GLOBO OPTICUM 4100 TSCX (potřebný kod je 4139 v ražimu SAT) a jdou všechny funkce jako na originálu, jak pro pozemní stanice tak i pro satelitní včetně jejich naladění a nastavení dalších parametrů. V poslední době jsem ho ale nikde neviděl.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#3 Příspěvek od konosuke »

Můj první BTV byl Mitsubishi v roce 1992 a ten chytal signál DO za roh nebo přes skleněnou výplň dvěří. Naproti tomu bazmek Panasonic Networks Czech
je k ničemu pokud nemíříte kolmo na panel TV jinak nechytačka i při nových bateriích. Napadlo mě že vyzařovací LED je příliš utopená v tělese ovládáče a kužel IR moc úzký nebo co.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Habesan »

Jakej ročník?
V nějakém manuálu jsem četl, že mají fungovat asi na deset metrů, takže to spíš vypadá na kusovou závadu.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#5 Příspěvek od konosuke »

Habesan píše:Jakej ročník?
V nějakém manuálu jsem četl, že mají fungovat asi na deset metrů, takže to spíš vypadá na kusovou závadu.
Asi tak 2005
no používám málo, digitál TV neumí...jenom jako monitor k VCR a DVD.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “