Rozebrání GSB 20-2 RE

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
aloisek
Příspěvky: 18
Registrován: 06 pro 2013, 01:00

Rozebrání GSB 20-2 RE

#1 Příspěvek od aloisek »

Dobrý den potřebuji u této vrtačky vyndat kotvu. Povolím ty 4 šrouby co drží vrtačku pohromadě sundám převodovku ale ta mezipříruba s kotvou povyleze asi o 0,5 cm a dál nic. Uhlíky sou venku za co tam ta kotva ještě drží?
Přílohy
gsb.jpeg
(27.12 KiB) Staženo 88 x

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Konec hřídele je určitě nalisovanej do ložiska. Musíš ho nejspíš vyjmout i s ložiskem a ložisko stáhnout stahovákem nebo hřídel jednoduše vyklepnout ven (záleží na konstrukci ložiska).
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
aloisek
Příspěvky: 18
Registrován: 06 pro 2013, 01:00

#3 Příspěvek od aloisek »

Ložisko se volně pohybuje ale stejně nejde vytáhnout, nevím kde je zakopanej pes.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#4 Příspěvek od dj_Paul »

u makity mi tohle způsobila teplem vyteklá plastová výstelka vinutí rotoru. Ten plast pak má větší průměr než stator.

Uživatelský avatar
aloisek
Příspěvky: 18
Registrován: 06 pro 2013, 01:00

#5 Příspěvek od aloisek »

dj_Paul píše:u makity mi tohle způsobila teplem vyteklá plastová výstelka vinutí rotoru. Ten plast pak má větší průměr než stator.
Dik za tip, az budu doma tak se na to kouknu.

Uživatelský avatar
aloisek
Příspěvky: 18
Registrován: 06 pro 2013, 01:00

#6 Příspěvek od aloisek »

Tak je venku bylo to jak psal paul. stator byl na zacatku i na konci rozteklej tak nemohl projit. Trosku mi to pripadalo jako by to bylo naschval, bylo to dost pravidelne nataveny na konci i na zacatku.

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“