Fiat Stilo 1.2 16v

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Fiat Stilo 1.2 16v

#1 Příspěvek od durkovic »

Vlastnim fiat stilo 1.2 16v (r.v. 2002 - special edition) pred tyždnom bol v servise na vymenu filtrov a oleja a nulovanie riadiacej jednotky(myslim tym aby pri nastartovani stale nepisalo SERVICE DUE) auto ide OK ale zacalo si to robit co chce raz sa pocas cesty rozsvieti kontrolka ABS a na displeji AVARIA ABS SYSTEME alebo (nastastie som isiel pomaly) zdochol motor a na displeji AVARIA SECURITY CAR . alebo pri jazde (jedno akej) sa rozsvieti kontrolka podobajuca sa vodovodnemu kohtutiku a napis na displeji AVARIA MOTORE.ale motor dalej bezi v pohode aj ked ho napr.vytocim na 5500 otacok. valce nevynechavaju.

Divne je ze ak motor vypnem chvilu pockam a znova nastartujem tak je vsetko OK.

mohli by ste mi aspon orientacne povedat v com by mohla byt porucha.

V knižke ktora je ku autu som sa docital ze treba zajst do servisu a nechat nanovo natiahnut kody klucov ktore su ku autu dodane... :?


dakujem za rady a odpovede
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
octavio
Příspěvky: 67
Registrován: 25 úno 2007, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od octavio »

Na mojej octavke to bolo nieco podobne, napr. som nastartoval a zdochlo to hodikedy.... bolo treba dať načipovať kĺúčik (tušim aj baterka v kluciku bola na riť).... skrátka zblbol imobilizer... 8-)
:-) :-) :-) :svolat: autoelektronika :hool:

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »



Uživatelský avatar
octavio
Příspěvky: 67
Registrován: 25 úno 2007, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od octavio »

Neurážaj Octavie, ale snaž sa aj ty anonym pomôcť.... každé, aj nové auto sa môže hocikedy pokaziť....
:-) :-) :-) :svolat: autoelektronika :hool:

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“