Těžko uvěřitelné

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

Těžko uvěřitelné

#1 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#2 Příspěvek od Hydrawerk »

Vím o tom, v ČR je mnoho vysokoškolských oborů, které jsou na h0vn0.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#3 Příspěvek od TAKJAN »

Ale tohle je fakt děsivé

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#4 Příspěvek od Yarda1 »

Na druhé straně - pokud se ti studenti při studiu seznamují, s čím vším se mohou v životě setkat, v určitých povoláních to může být užitečné. Třeba takový novinář, aby se zbytečně neztrapňoval, když píše o něčem, o čem ví kulové.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#5 Příspěvek od Ondra2 »

Pánové upřímně, ten chlapec co to napsal je předpojaté rasistické a xenofobní hovado.

Čtu to a nestačím se divit. Ten člověk ty předměty absolvoval? On má dokonalý přehled o hned dvou univerzitách a o všech humanitních předmětech?

Ještě mi chybí nějaké poznámky o nahánění do plynu a konečném řešení a obrázek toho pána bude dokonalý.

Tento pán označuje boj proti rasizmu, xenofobii a extrémnímu nacionalizmu jako patologický jev. Já naopak považuji jeho výlevy za patologické.

Na to že v životě ještě nic nedokázal vynáší moc rychle soudy.

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#6 Příspěvek od ohryzek36 »

Tento problém je na západě o dost větší - vyjdou ze škol tisíce lidí, co se učili zbytečné blbosti a nemají žádné uplatnění - leda tak nějaké státní úřady (na které stačí i gympl) a pochybné "neziskovky" co jsou také na dvě věci - a to jsem viděl už i horší věci.

->ty genderové studia jsou hrozná slátanina - sestra (chemik na VŠ) bydlela jednu dobu s holkama, co to studovaly a i když se snažila pochopit, o čem ten obor je, tak prostě nepochopila nic...

Jo a Ondra2 je vůl :) .

(nebo to nemyslí vážně a bere to z recese - v tom případě se omlouvám :D )

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#7 Příspěvek od Ruprecht »

No gender je o rovných příležitostech. Jako příklad může posloužit třeba stejná startovní čára v běhu na 100m, nebo stejný tenisový kurt. Akorát mi nějak chybí ty protestní transparenty genderových neziskovek, že holky uráží mít vlastní kategorie...

p.s. Stačí zadat "gender" v kategorii poskytnuté dotace...
http://cedr.mfcr.cz/

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#8 Příspěvek od Sandal »

Mě to přijde jako bratrstvo svobodných zednářů co se vymklo kontrole své lóže.

Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od jiriS »

Co jsem stačil tak nějak odpozorovat, a často nejde jen o gender studia, jde v mnoha případech o....peníze, "kariéru". Založíš si xyStudies, přesvědčíš o potřebě několik vlivných lidí, otevřeš studijní obor, potřebuješ tím pádem učitele (označení "profesor" se mi nějak příčí použít), skripta (skvělý džob, napíšeš si je a požaduješ jen svoje pro studium, jiná nemusíš uznat), pokud je obor už trochu víc zaběhlý, malinko jinak pozměníš terminologii, rozdělení kategorií, názvy, a máš obor jak vyšitý. A prospěch mají všichni- škola (univerzita) má další dotace, širší záběr, pro veřejnost nesrozumitelnost, za kterou se potom vše lehce schová. A často jde jen o klony už stávajích oborů, někdy jen o "výcuc" několika směrů.
Manželka před nedávnem dokončila školu, ale když jsem ji slyšel, co se musela učit a znovu a jen pod jinými názvy, s jiným rozdělením než dřív na jiné škole (proto taky neuznané), přitom obsahově to samé...
A to nešlo o gender!

Uživatelský avatar
PLV
Příspěvky: 400
Registrován: 21 říj 2007, 02:00
Bydliště: Litovel

#10 Příspěvek od PLV »

Ten pitomec co to napsal, se může mezi idioty, které kritizuje, klidně zařadit. O nějakém marxismu nemá ani ponětí a co je neomarxismus neví asi kromě něho nikdo. 8O
Netřep se mnou!

Uživatelský avatar
Nika
Příspěvky: 191
Registrován: 17 úno 2008, 01:00
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Nika »

To Ondra2: naprosto souhlasím.
To Ohryzek36: nevím, proč mu nadáváš?

Miluju tyhle soudy od stolu. A je sranda, když technici nadávají na humanitní vědy a ví o nich houby. To fakt máte tak úzký rozhled? :roll:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“