Nevíte, co je s televizním vysíláním?

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

Nevíte, co je s televizním vysíláním?

#1 Příspěvek od Yarda1 »

Momentálně (středa 28. 5 odpoledne) nechytáme na televizorech žádný program, všude se píše "Není signál". Zkoušel jsem to na třech televizorech, mají extra antény, v nich to nebude. U jednoho jsem zkoušel automaticky naladit a nic. Chytáme programy z vysílače Krásné - aspoň myslím. Zkoušel jsem hledat, jestli někde není něco o havárii nebo vypnutí kvůli údržbě a nic jsem nenašel.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#2 Příspěvek od Yarda1 »

Hmmm... Manželka mezitím někam volala a já už jsem to taky našel:
http://www.radiokomunikace.cz/tv-a-rozh ... ilacu.html
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Jj. Krásné mělo od 6.00 do 15,00 výluku, už to jede. Teda pokud si to někdo nepokoušel znovu naladit.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#4 Příspěvek od monterjirka »

Někomu to nejde pár hodin (možná jen desítky minut) a už je nervozní, má absťák, píše do diskusí, volá na informace...
Chtěl bych takového člověka vidět, kdyby bydlel u nás! Něco jde, něco nejde, protože tiu není vysílač, ale na stránkách DTV.CTU.CZ je to namalované jako kdyby vysílač pro nás existoval a vysílal!!!
Jaký úplatek asi dostal někdo na ČTU, když mají v mapě pokrytí úmyslně nepravdivý údaj a odmítají to opravit???

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

Přece by jsi nechtěl, aby státní zaměstnanec ještě pracoval, to sis dovolil hodně. A tady ani tak nejde, že by měl někdo absťák, spíše o info - je závada u mě - není závada u mě.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Habesan »

Došel mi rum...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#7 Příspěvek od Hill »

Tak se zeptej u sousedů, jestli je to jen u tebe nebo v celé ulici...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#8 Příspěvek od mi-ro »

O mě nejde, já o výluce věděl dávno předem. Jenže právě že přijde soused, že mu nejdou programy. Říkám, Krásné má výluku do 15hod. On-ale mýmu soudedovi to jde. A já že jeho soused má anténu asi jinam, prý že nemá. Prostě jeho soused chytá Černou horu i když má anténu na Krásné.
PS po 16 hodině volám na souseda, tak co už to běží? No neběží, já si to mezitím tak roz.rcal že už mi nejde nic. :D
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“