DVDR 615/02

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
wiktor

DVDR 615/02

#1 Příspěvek od wiktor »

koupil jsem si tendle dvd rekorder philips asi pred ctrnacti dny a po tejdnu
provozu semi uz dvakrat stalo ze po pulnoci asi okolo 2 hodiny a pak jednou v pul ctvrty rano z displeje zmizeli hodiny jako kdyby se odpojil od site asi na dobu pul minuty pak zase hodiny naskocily nesetkal se nekdo nahodou s tim jinak funguje normalne .

wiktor

#2 Příspěvek od wiktor »

tak jsem dneska volal autorizovanyho servisu kuli tomu dvdcku a tam mi rekli ze dvdrecordery philips opravujou jen v liberci tak tady je na ne cislo
kdyby ho nekdo potreboval 485 159 302 tak jsem se ptal technika na tu zavadu a ten rikal ze by to vypinani mohli zpusobovat vychylovacky v televizy ze vytvarej velky elektromagneticky pole a ze by to dvdcko melo bejt aspon 1 metr od televize taky rikal ze by bylo dobry dat tam novej soft ten soft proto dvd jsem si stahnul ze stranky podpory vyrobku
ale knemu je tam jeste postup flesnuti toho softu do dvd ale ten postup je pouze v anglictine tak jsem se chtel zeptat jestli neexsistuje nakej ceskej preklad jediny co jsem vycet ze se to musi vysmazit na cd ale je tam jeste postup jak pustit flesovani .

Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 641
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Opava

#3 Příspěvek od denis15 »

S tím fleshováním opatrně. Znám pár případů, kdy se již DVD po flashi neprobralo a navíc příjdeš o záruku!
Jinak, pokud zmiznou a pak se zase objeví je možné, že je tam nějaký algoritmus automatického nastavení času-tahá si to tuším z teletextu.

wiktor

#4 Příspěvek od wiktor »

nikdy si nekupujte tendle dvdrecorder philips 615 je to peknej kram
i po prehrani firmweru se obcas kouse napriklad po zapnuti ze stby se nekdy stane ze napise no signal obrazovka zcerna a po chvilce uz vubec nejde ani ovladat jak dalkou tak na dvdcku casto krat se taky stava ze se da nechtene zapnout ovladacem na televizy a nepomuze nic akorat vytazenim sitovyho kabelu ze zasuvky. takze bacha na nej

Uživatelský avatar
Nagant
Příspěvky: 1051
Registrován: 11 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#5 Příspěvek od Nagant »

Jak je to, prosím, s nastavením data a času u rekordérů této řady?

Vydrží tam nastavení i nějaký čas po odpojení napájecí sítě?
Drží tyto údaje nějaký akumulátor či knoflíkový článek?
Nebo je nutné po každém odpojení/připojení nastavovat znovu?

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#6 Příspěvek od Peterseal »

wiktor píše:...tak jsem se ptal technika na tu zavadu a ten rikal ze by to vypinani mohli zpusobovat vychylovacky v televizy ze vytvarej velky elektromagneticky pole a ze by to dvdcko melo bejt aspon 1 metr od televize ...
Pekny nezmysel :roll:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “