Homecast S3000CR, po výměně CXA2161R

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#16 Příspěvek od KUBO »

ak máš nejaký dobrý PN1010 tak ho skús vymeniť, ale skontroluj všetko smd smetie okolo neho. A ten menený tuner je na 100% dobrý?
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#17 Příspěvek od 555 »

asi sem u konce.mam tu sice vice desek těch homecastu ale nevím jejich původ.Čili nevím jestli jsem tam vůbec dal funkční tuner,nevím jestli ty PN1010 co mam v jiných deskách jsou funkční.Asi to nemá smysl.

kupovat to nebudu to je zbytečný.

děkuji všem přítomným.
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#18 Příspěvek od 555 »

i když mě to s prominutím štve,že sem tu otravoval plno lidí na foru zde,pak jsem opravoval zdroj,pak vyměňoval ten CXA...,potom opravoval stabík a vše okolo něj.ted už mám sice na V a H napětí jaká být ale signálu jsem se stejně nedočkal :cry: :cry: :cry:

děkuji ještě jednou a zároveň se omlouvám uživateli , KUBO a Kvicala_r ,
že jsem vlastně před závěrem hodil flintu do žita,ale když nevím jestli mám osazen vůbec funkční tuner tak sem v pr..li (i PN1010 bych mohl vyměnit,ale i v těch druhých deskách nevím,zda funguje,takže by to bylo asi zbytečné.

Náhodou funkční desku do toho asi nikdo navíc nemáte že?odkoupím
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#19 Příspěvek od KUBO »

Nemusíš sa ospravedlňovať. Snažil si sa a to sa cení. Veci po blesku sa vždy opravujú s nejasným výsledkom a to neplatí len pre sat. techniku.
Veľa zdaru.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

#20 Příspěvek od ARDO »

dobrý večer vám všem přítomným :-) mám ho tu jen na zkoušení TV (pouze na FTA ) vím že po chybě zdroje v něm odchází ten IO CXA2161R....chtěl bych mu pomoci zenerkou (aby přístě radši odešla zenerka než samotný Integráč.ale nevím jaká větev to má za vinu.V datasheetu je psané k tomu švábu supply voltage = 14V

čili mám ji dát na tu 20-24V větev na zdroji ?

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “