Kurvítka LIDL

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

Kurvítka LIDL

#1 Příspěvek od bastliar »

Je to proti chrápaniu a púšťa to VN pulzy do ruky.
Bolo to za 4 euri, no neber to.
Večer len na vyskušanie to šlo, ledky blikali pulzy to dávalo na noc som to nemal. Ráno som chcel znovu vyskúšať ale už to nešlo ani ledky ani pulzy, bateria AAA má stále 1,55 V.
Nebol to asi do predajne vrátený kus, kedže to ešte malo pásku ktorá oddeľuje batériu od napájacieho kontaktu.

Pripadá mi, akoby sem vozili kusy z dajakej vadnej serie a už len čakali komu sa to bude chcieť vratiť do predajne a komu nie, ale 4 euri nie su peniaz ktorý len tak vyhodím oknom.
Přílohy
sanitas LIDL.jpg
(40.05 KiB) Staženo 83 x

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#2 Příspěvek od bastliar »

Za 20 euri ale vrčí to akoby to malo rozbité ložiská a akumulátor po nabití po 3 hodinách ropzpálený tak, že som si popálil prsty na kontaktoch.
Údajne to vyrába BOSH.
Přílohy
parkside.jpg
(114.87 KiB) Staženo 91 x

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

A proč kupuješ elektroniku v Lídlu? Dyť to je to samý, jako by sis šel nechat ušít boty do řeznictví, nebo pro kus masa na polívku do papírnictví...!
LIDI, KDY UŽ SE KONEČNĚ NAUČÍTE PŘEMEJŠLET TÍM, CO NOSÍTE V TÝ (NE VŽDYCKY) OCHLUPENÝ KOULI NAHOŘE NA KRKU A PŘESTANETE VYHAZOVAT PENÍZE ZA PŘEDRAŽENÝ "LACINÝ" PÍ.ČOVINY???
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#4 Příspěvek od bastlir40 »

V Lídlu nakupují takovéto věci jen lidi, kteří mají hodně peněz. To jsou jasně vyhozené peníze.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#5 Příspěvek od MetalGod »

Za blbost se platí, v tomhle případě to stálo 24 pseudopeněz.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od CZJKP1 »

Nechci se v žádném případě zastávat neznačkové elektroniky z LIDLu . . .

Zmiňoval jsem se o tom již v jiném vláknu, ale protože se toto vlákno toho týká více, zmíním se znovu i zde!

Kdysi dávno jsme vlastnili již dosluhující tavnou lepící pistoli na válečky, měla již poškozený mechanismus na posunování válečku, a musel se dovnitř tlačit, byla to nějaká pistole od Číňanů za cenu 59Kč, protože zanedlouho přestala hřát úplně a byla potřeba koupila se u Číňanů další, ale to byl neuvěřitelný krám, opravdu velmi dlouho se rozehřívala a ani potom pořádně netavila, byla absolutně nevýkonná, takže co z toho lezlo byla spíše horká guma, která se ani nepřetvarovala, jak vylezla z trysky tak zůstala, proto jsem tedy řekl našim, že je nepoužitelná, aby se pokusili sehnat něco lepšího. Pár dnů na to jsem prohlížel leták LIDLu a uviděl lepící pistoli PARKSIDE, oproti předchozím za dost peněz 200-300Kč, už nevím, lámal jsem do ní tátu, zdálo se mu to taky dost peněz, ale zlomil jsem ho. Máme jí dodneška, má na sobě rok výroby 02/2006, ale nemohu si jí vynachválit, sice je na ní už znát časté užívání a v okolí trysky je poteklá od lepidla, na kovové trysce (hrotu) už chybí bezpečnostní silikonová bužírka, ale funguje skvěle, je výkonná rychlá a silikonovou tyčku dokáže rozpálit na takovou teplotu že teče jako voda a jde od ní pára... Navíc má odpojitelnou šnůru, takže se po nahřátí dá pracovat chvíli bez kabelu. Posouvání silikonové trubičky funguje taky dobře...

takže PARKSIDE, určitě lepší zboží než od Číňanů, ale značku v tom příliš nehledejte, možná se od té doby ledacos změnilo, nejspíše k horšímu, protože vše jde kvalitou čím dál tím víc dolu...

Jinak si myslím, že BOSCH to nevyrábí, jen je to napodobenina.

Na pistoli je uvedená webovka www.kompernass.com

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#7 Příspěvek od monterjirka »

Souhlasím s tím, ne všechno, co se koupí v Lídlu (v Česku) je šmejd.
Např. od PARKSIDE mám z Lídlu mikropájku a zatím OK, za cenu pod 200Kč docela šikovná.
To v PENNY jsem už naletěl na horší věci! Tam už "neriskuji"!

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#8 Příspěvek od doktor365 »

Taky souhlas,že v lidlu není vše šmejd oproti ostatním marketům. Něco mám a funguje do dnes.

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#9 Příspěvek od Nakadah »

Neco je v Lidlu dbry kup a neco ne, vsak neni zadny problem to do 3 dnu vratit neposkozene zpet. Pokud to nesplnuje vase ocekavani. Bez reptani vrati penize.

Ekkarovi tam asi provedli neco skaredeho, radeji ani nechci vedet co. Nak

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#10 Příspěvek od janousek »

Všimli jste, že na Lidl nejvíc nadávají ti, co tam nic nekoupili.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Obráceně - nejvíc nadávají ti, který jsou tak znechucený, že je jim už líto slov popisovat tady všecky svoje peripetie se šmejdem koupeným v "laciným krámě".
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#12 Příspěvek od MetalGod »

CZJKP1: Svatá prostato 8O
Parkside je tzv. privátní značka, pod níž vyrábí hned několik výrobců, samozřejmě všichni jsou z PRCistánu.
Že sis koupil zrovna relativně dobrej kus (až na tu vysokou teplotu; nemá to týct jak voda a nemá se z toho kouřit) neznamená, že ta samá, která byla vyrobená ve stejný fabrice, bude dobrá. A už vůbec to neznamená, že díky jedný pistoli je celá značka Parkside dobrá.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#13 Příspěvek od BOBOBO »

Jen pro zajímavost . U té gravírovačky je na PWM smd malý fet bez chlazení , který se provozem odpájel a upadl ! Dal jsem 220ku a jede to dále . Ale to snad žádný kus nemůže v originálu vydržet .

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#14 Příspěvek od mihal »

"v lidlu není vše šmejd oproti ostatním marketům. Něco mám a funguje do dnes."

..ako argument proti nákupu priemyselného tovaru v lídlu je to fakt smiešne. To je ako keby som vyhlásil, že nie všetky potraviny čo som si tam kúpil boli pokazené, tak tam pôjdem zas. Pri kúpe každého nového výrobku /je jedno či chlieb alebo tavná pištol/ MUSÍ predajca garantovať jeho kvalitu a funkčnosť. To, že je možná výmena, ak je tovar pokazený je samozrejmé, ale malo by nasledovať ospravedlnenie od predajcu, pretože on si nedokázal ustrážiť kvalitu.
Bohužiaľ nemáme hrdosť a necháme si srať do rúk a ešte to chválime.
PS: Z lídla mám hydraulický hever.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#15 Příspěvek od Michal22 »

Můj kamarád má doma asi všechno hobby vybavení se značkou Parkside, koupeno v Lídlu. Docela to chválí. Hlavně se k tomu člověk musí chovat trochu opatrněji než k Narexu nebo Bosch Profi.

Já si letos koupil ostřič na vrtáky a nefunguje, protáčí se na tom gumovém bazmeku, přes který se má brát pohon z vrtačky...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“