Zesilovač 14 kW ?

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#16 Příspěvek od Peterseal »

buger píše:... to proste nemuze dat takovy vykon, protoze by to ani zasuvka jistena 16A jisticem proste neukrmila a jistic by zafungoval... Ale prachy z lidi to taha pekne.
Ten zosik v poslednom odkaze je ale napajany z 3F zasuvky

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#17 Příspěvek od bu2520 »

kdysi jsem dokonce několikrát opravoval autozesilovač monoblok s výkonem 6KW do 0,2Ω v D třídě a skutečně na chvilku co mi dovolili baterky ten výkon dal. Používali ho na jakousi soutěž kde se soutěží kdo udělá v kabině auta větší akustický tlak. Schválně to dávali do malých aut a prý se dostali někde přes 153dB.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#18 Příspěvek od ZVUK2000 »

6000W? při 12V :D

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#19 Příspěvek od pavel16 »

Na takové akci jsem jednou byl.Hifisty by asi trefil šlak.Borec se přes boční okno napíchl z venku do zesilovače a další pak naskákali na auto a drželi ho,aby se při tom testu nerozpadlo. :roll: :lol:

Uživatelský avatar
buger
Příspěvky: 33
Registrován: 12 dub 2009, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od buger »

Peterseal píše:
buger píše:... to proste nemuze dat takovy vykon, protoze by to ani zasuvka jistena 16A jisticem proste neukrmila a jistic by zafungoval... Ale prachy z lidi to taha pekne.
Ten zosik v poslednom odkaze je ale napajany z 3F zasuvky
Aj, napsal sem to blbe, uz sem premejslel nad tema Mackie aktivkama o kterych pisu pod tim, ty totiz byly vsechny 4 na jedne 16A fazi i s par svetlama (ledkovejma), hrali temer tesne pod slysitelnej lmit (kterej je u Dcka dost ostrej) nonstop celej weekend a jistic nevypadl ani kdyz to cca na 10minut pan DJ vyhulil tak, ze uz to bylo neposlouchatelny (pak sme mu to ztlumili, protze domluva nepomahala).... Coz by melo byt 4x2000W+LEDky.... Moc me mrzi, ze sem doma zapomel meracek na spotrebu, to by bylo hadam smichu :-)

Uživatelský avatar
Waldego
Příspěvky: 1
Registrován: 28 čer 2018, 02:00

#21 Příspěvek od Waldego »

Ahoj, nemá někdo schéma FP10000Q? Díky

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#22 Příspěvek od pavel16 »

Mám jen schema regulace.
Přílohy
FP10000 REGULACE VENTILÁTORŮ.pdf
(65.83 KiB) Staženo 69 x

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#23 Příspěvek od mi-ro »

A když se vrátím k původní myšlence vlákna tak fak už nvm. Zvukaři na to nedají dopustit. Když si vzpomenu, že Celý Spartakiádní stadion i s přilehlými plochami na Strahově potřeboval 20kW tak toto by jelo na polovinu?
http://www.prodance.cz/x8-dante.html
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
pida_m
Příspěvky: 775
Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#24 Příspěvek od pida_m »

Tento weekend mìli ty PLM20k Slováci na podiu na letišti v Letòanech /LKLT/.
Na každé stranì 8 kouskù v RACKu. Je to napájené 230V 32A každej kus.
píïa

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#25 Příspěvek od Michal22 »

Pokud se nenajde někdo, kdo by to zkoušel krmit sinusem do (pokud možmo ideální) náhradní zátěže, tak se stejně nic nedozvíme.
Jističe taky nemusí být problém, pokud bude zesilovač buzený hudebním signálem, tak B16 vůbec nemusí zareagovat, i když přes něj půjde třeba třikrát vyšší špičkový proud...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“