zakázanie hier vo WinXP

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#16 Příspěvek od pocitujlasku »

durkovic: tak si urob instalacku priamo so SP3, a zakladnym nastavenim cez nlite. Ak su tie win multilicencia, tak vies urobit takmer bezobsluzni instalacku.
Inak bacha na 865, v dobe, ked boli in, tak k nam chodili casto na reklamacku, nemali ochranu na predne usb, a casto sa stavalo, ze pripojili len usb kluc, a chipset odisiel (pekne viditelna dierka v blizkosti E v napise intel).
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od durkovic »

pocitujlasku:

no ja by som to chcel vyriešiť tak že teraz mám vytvorený jeden PC komplet tak ako si ho predstavujem teda čistý install WinXP + SP3 + Slovak pack +MS Office 2003 + antivir, a teraz by som potreboval už len presnú kópiu toho všetkého čo je na danom HDD na nejaké médium... (CD, DVD, USB...) tak že ostatných 14PC ktoré sú HW konfiguráciou uplne zhodné s tým už nainštalovaným, aby som v podstate následne na tých dalších 14 strojov len "naklonoval" obsah disku do nich. Ale ak sa dá vytvoriť aj inštalačka (v spomínanom nLite) na ktorej bude Winxp (s SP3+ slov. pack) a osatatné SW ktoré je nutné mať v PC a nainštalovalo by sa to kompletne napr z jedného DVD tak aj to by uľahčilo prácu. (na každom PC by som v priebehu inštalácie zadal product key- každé PC má svoju licenčnú nálepku).

takže pozriem sa po tom softíku nLite :)

Ad k tým predným USB portom, zrejme je to tak ako píšeš pretože ani na tomto stroji predné USB nefungujú, po pripojení USB kluča to vypíše hlášku že USB zariadenie nebolo správne rozpoznané, pritom sú natiahnuté posledné vydané ovládače , USB interface je korektne nainštalovaný , zadné USB porty fungujú uplne normálne, už som tie predné USB prekontroloval aj na studené spoje, no všetko je OK.
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“