Tablet Eaget N7

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

Tablet Eaget N7

#1 Příspěvek od bertik »

Zdravím zdejší borce. Manželka má zablokovaný onen table. Při pročítání různých for jsem vyzkoušel všechna doporučení ale bohužel se nedaří.Nevěděl by někdo z Vás jak na to? Mně osobně to nějak nevadí,je to manželky,ale pro klid v rodině bych ji rád pomohl.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Jakým způsobem je zablokovaný?
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#3 Příspěvek od bertik »

No já to neumím tak popsat,po naběhnutí to chce uživatelské jméno a heslo. Manželka ho už bohužel neví.Ani jedno.Ono už to tak je rok,dávno si to nepamatuje,a já už vůbec,nikdy jsem ho neměl v ruce. Koupila si ho sama a tak teď babo raď.Ještě je tam napsáno že je příliš mnoho pokusů

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#4 Příspěvek od serviceman »

To je snad heslo na připojení k WiFi.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#5 Příspěvek od bertik »

Ti si myslím že ne. K Wifi je to normálně připojené.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od Michal22 »

Ne, to bude bezpečnostní kód. A mockrát špatně zadaný. Tady to taky řešili a snad i úspěšně vyřešili: http://www.zive.cz/poradna/odblokovani- ... tanswers=1
Ale smažeš tím veškerý obsah...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#7 Příspěvek od bertik »

Toto jsem vše zkoušel jak už jsem psal,a pochopitelně nic. Ž by se stratila všechna data by vůbec nevadilo,téměř nic tam stejně nebylo. Ale jak to tedy odblokovat?

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od Michal22 »

Vyzkoušels to jak? naběhla ti ta servisní obrazovka s možnostmi Reboot system apod.? Dařilo se ti dostat se do nabídky Wipe Data/Factory Reset?
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#9 Příspěvek od bertik »

Zdravím,ne tam jsem se nikdy nedostal. Jenom na obrazovce je stránka,kde mám zadat mailovou adresu a pod tím heslo. Napravo je tlačítko odeslat. Když zadám adresu a heslo napíše to že je špatná adresa nebo heslo. Bohužel žena už si n ic nepamatuje a tak je to těžké.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#10 Příspěvek od bootwin »

Vypni tablet a nech poradne nabit. Pak drz VOL+ a zmackni tlacitko power a drz tak dlouho dokud Te nenaskoci postavicka Androida. Tam by melo byt menu servisni. Najedes na kolonky wipe data factory reset a potvrdis. Tim se tablet nastavi do tovarniho nastaveni

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#11 Příspěvek od bertik »

Já jsem na toto lama,nevím kterou postavičku Androida máš na mysli. Když to dělám jak píšeš,tak po chvilce naskočí barevná postavička ale po chvilce se změní na jinou,kterému jako když bije srdíčko a po chvilce načítání se objeví ona obrazovka kde jke ten požadavek na mail adresu a heslo. Nic jiného se nezobrazí.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#12 Příspěvek od bertik »

Jak dlouho to trvá to zmáčknutí volume+ a power. Mně už od toho bolí prsty. Držel jsem to snad minutu a nic se nedělo. Tablet se prostě nespustí.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#13 Příspěvek od bootwin »

tak zkus kombinaci VOL- a POWER. Kazdy to ma jinak.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#14 Příspěvek od bertik »

OK zkusím a dám vědět co a jak

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#15 Příspěvek od Michal22 »

bertik- ty lamo :D
Přečti si tu diskuzi, co jsem linkoval v prvním příspěvku. Máš držet tlačítko Volume+ a Volume-, potom zmáčknout tlačítko Power. Až ti na LCD něco naběhne, tak pusť jen ten Power.
A nemusí se to podařit napoprvé, tak to hned nevzdávej a zkoušej dál...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“