Test autobaterie

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od Michal22 »

mi-ro- ale ano, to nejsme ve při. Mám doma nějaký DU-20 či co to je z Metry, na opravy na fleku dobré. Ale voz jej sebou :)
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bum
Příspěvky: 227
Registrován: 04 zář 2011, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od bum »

Pro různá orientační měření DC napětí nejen autobaterie i v terénu dlouho používám přípravek připojený k počítači (notebooku), který naměřené hodnoty zobrazuje na monitoru a současně ukládá do souboru, odečet mezi hodnotami je možný od 10 milisekund doba mezi odečty napětí je volitelná. Při orientačním měření napětí autobaterie (přímo na svorkách autobaterie)je při startování dle zadaného času mezi odečty možné zobrazit a současně uložit do souboru nejnižší hodnotu napětí autobaterie ke kterému při startování došlo a pak hned při určitých otáčkách i hodnotu napětí autobaterie při dobíjení. Bližší popis přípravku je na mém zatím nezrušeném webu v článku " měření autobaterie ".

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#18 Příspěvek od mi-ro »

Michale, ve při? to nejsme ani po včerejší noci!!!
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od Michal22 »

mi-ro: já už vůbec, alkohol se s antibiotiky nesnese, tak jsem byl úplně střízlivý :D
Asi ze mě bude úplný abstinent- jak na Nový rok, tak po celý rok.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Poradna“