ASUS K50iJ

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lac
Příspěvky: 20
Registrován: 13 srp 2011, 02:00

ASUS K50iJ

#1 Příspěvek od lac »

Prajem tu všetkým šťastný nový rok 2015.
A teraz môj problem pri štarte nb win.7 chová sa správne až po logo štart windows po tom monitor shasne v pozadí počuť zvuky ako že windows dokončí čo má ale takto to ostane jediná pomoc podržať power tlačitko a ho vypnúť nový štart v pohode všetko funguje ako má až na ikony vpravo hore hodinka,kalendár a počasie sú posunuté do stredu monitora ináč nb funguje normálne a opakuje sa to vždy rovnako prvý štart nič a druhý v pohode
vie mi niekto poradiť? vopred ďakujem.

Uživatelský avatar
dreamer
Příspěvky: 380
Registrován: 22 říj 2014, 02:00

#2 Příspěvek od dreamer »

Zkusil bych obnovit systém do nějakého data kdy to ještě nedělalo. Jednou jsem se s podobným problémem setkal, měla to na svědomí nějaká aktualizace driveru která nefungovala tak jak má. Na podrobnosti už si bohužel nevzpomínám.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#3 Příspěvek od serviceman »

Mě to dělá videodriver, který je pro XP. Pro W7 se dal znásilnit a pod W8 se chová víceméně jak píšeš. Startuje do temné obrazovky a po resetu pak už funguje normálně.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
lac
Příspěvky: 20
Registrován: 13 srp 2011, 02:00

#4 Příspěvek od lac »

dreamer píše:Zkusil bych obnovit systém do nějakého data kdy to ještě nedělalo. Jednou jsem se s podobným problémem setkal, měla to na svědomí nějaká aktualizace driveru která nefungovala tak jak má. Na podrobnosti už si bohužel nevzpomínám.
windows preinštalovaný a nepomohlo alebo skúsiť dať tam XP

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Těchto konkrétních modelů jsem instaloval několik, poslední zrovna teď nedávno. Drivery jsem stáhl přímo od Asusu a nikdy žádnej problém s Win7 nebyl.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#6 Příspěvek od bootwin »

to muze byt i grafika,bga cip poskozeny nebo zanesena ventilace

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“