Vysuvacia Auto navigacia

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#16 Příspěvek od Jimmi2 »

Tohle bys ale v autě ustál, nebo ne.....? :wink:
http://www.s-hobby.cz/elektronika/detail/3436.jpg

Uživatelský avatar
araziel528
Příspěvky: 22
Registrován: 12 bře 2015, 01:00

#17 Příspěvek od araziel528 »

Mne je jasne ze co si tym myslel.. ale ide mi aj o to ovladanie.. proste to ze clovek musi drzat tlacitko pocas vysuvania aby sa mu nieco vysunulo je celkovo dost mimo misu.. mam uz v aute tlacitka od vyroby ktore momentalnu su nevyuzite, kedze nemam tu vybavu co tam mala originalne byt.. ale chcel by som ich vyuzit na to ze si na ne napojim inu vec. Preto to jedno tlacitko. Ide aj o to ze keby som mal mat dvojpolohove tlacitko tak to zrovna mozem tu navigaciu urobit na strunke ako vyskakovaciu hracku... ide mi aj o ten efekt ze mat to na jedno tlacitko ako keby to bol original..

vedel by si mi teda poradit.. ???


este raz hruby a presny opis... zopnes obvod a zacne sa na urcitu dobu tocit motorcek v smere hodin, a rozpojis obvod a motorek sa bude tocit urcitu dobu proti smeru hodin.

Uživatelský avatar
araziel528
Příspěvky: 22
Registrován: 12 bře 2015, 01:00

#18 Příspěvek od araziel528 »

Ukoncujem tuto temu s az jednym konstruktivnym napadom a zakladam druhu s viac chytlavejsim nazvom :-)

Uživatelský avatar
TomasNM
Příspěvky: 11
Registrován: 16 bře 2015, 01:00

#19 Příspěvek od TomasNM »

Klidek,vyriesime to.
Po precitani temy zistujem,ze su tu podobni mudrlanti ako na Svetelektro. Vsetci sa staraju do somarin a riesenie nikto neda.
Toto zadanie je riesitelne,akurat schemu viem dodat trochu neskor,pac som sluzobne mimo.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“