Zlepšení příjmu Wifi na notebooku?

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#16 Příspěvek od RadekB »

rezis píše:No u original WIFI karty v notasu jsou konektory dva. MAIN a AUX antena je bud pod krytkami pantu LCD nebo hornich rozich LCD. Jinak diky dvema antenam je to mnohem citlivejsi nez jakakoli PCMCI karta.
Opravil bych - nez TEMER jakakoliv PCMCIA. Orinoco je o trisu vejs a udrzi spojeni i pri SNR na hranici 5dB

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#17 Příspěvek od Raptor181 »

Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
wilibald
Příspěvky: 90
Registrován: 07 srp 2006, 02:00

#18 Příspěvek od wilibald »

Vyřešeno...odvážně jsem rozebral NB, našel Wi-Fi modul...byl na něm nějaký anténoplech...z něho jsem si vyvedl konektor na ext. anténu...zapíchl do něj konektor s kusem drátu a chodí to svěle...ukázková VF úprava to asi není, ale funguje...

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#19 Příspěvek od Raptor181 »

Posli sem fotky....zaujima ma to.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
wilibald
Příspěvky: 90
Registrován: 07 srp 2006, 02:00

#20 Příspěvek od wilibald »

Tenhle už rozebírat nebudu, ale kdysi jsem koupil ještě jeden nufunkční kvůli HD a někde bych ho měl mít rozebraný. Pokud se dochoval i Wi-Fi modul, tak ho vyfotím s komentářem.

NB je Toshiba Portege 2000.

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“