Philips VR656/58

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rolis7
Příspěvky: 448
Registrován: 31 led 2008, 01:00
Bydliště: Liptov

Philips VR656/58

#1 Příspěvek od rolis7 »

Poprosil by som niekoho, kto má k dispozícii nákres, alebo fotky mechanickej časti tohoto VCR o pomoc a poskytnutie info. Sused mi doniesol tento strojček, do ktorého násilím :roll: vložil kazetu. Neviem aká zúfalosť ho viedla k takémuto činu, ale odlomil kus z kazety a tento kúsok sa dostal do súkolesia kazetovej mechaniky a narobil tam šrumec. Podarilo sa mi to intutívne poskladať, ale ostal mi jeden plastový diel a neviem, kam patrí. Je zaujímavé, že VCR pracuje aj bez založenia tohoto plastového dielu. Ale predsa len keď ho tam výrobca dal, tak tam na niečo slúži a bol by som určite spokojnejší, keby sa dostal na pôvodné miesto. Ak bude potrebné, tak ho nafotím.Ďakujem.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#2 Příspěvek od KUBO »

Mám doma starý katalog Nedis 98/99 a podľa neho je to mechanika PHI-503. Je to tu rozkreslené na dvoch stranách, ale nejde to nafotiť lebo to slabo vidieť. Skús dať foto a pozriem sa kde by to malo byť. Alebo daj email a ti pošlem čo som nafotil.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
rolis7
Příspěvky: 448
Registrován: 31 led 2008, 01:00
Bydliště: Liptov

#3 Příspěvek od rolis7 »

Kubo: ďakujem za ochotu pomôcť. Pošlem Ti mail cez SZ. Foto spravím až v podvečer.

Uživatelský avatar
rolis7
Příspěvky: 448
Registrován: 31 led 2008, 01:00
Bydliště: Liptov

#4 Příspěvek od rolis7 »

Vďaka ochote a rýchlosti nickovi KUBO (preposlal mi foto mechanického zloženia mechaniky, podľa ktorého som sa veľmi rýchlo zorientoval), sa mi podarilo úspešne uvedenú VCR mechaniku poskladať do funkčného stavu. Ešte raz verejne veľmi pekne ďakujem KUBO-vi za rýchlu a nezištnú pomoc. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#5 Příspěvek od KUBO »

Nieje začo, hlavne že to pomohlo.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “