Štěně

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

Štěně

#1 Příspěvek od bastlir40 »

Zdravím všechny. Vím že to moc s elektřinou nemá společného a chlapy první napadne pivo ale já se na vás všechny obracím s velkou prosbou. V pátek mi po těžké nemoci zemřela fenka trpasličího pudla a já se několik dní už marně snažím na internetu sehnat novou. Nemáte prosím někdo štěně, fenku na prodej, nejlépe barvy apricot nebo bílou. Není to však podmínkou. Děkuji za každou odpověď a pochopení že už se ze zoufalství ptám i zde na bastlírně. Mirek
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

S pejskem ti nepomůžu, já jsem spíš na větší plemena, ale dovol mi ti alespoň vyjádřit upřímnou soustrast.

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#3 Příspěvek od bastlir40 »

Honza_dy píše:S pejskem ti nepomůžu, já jsem spíš na větší plemena, ale dovol mi ti alespoň vyjádřit upřímnou soustrast.
Mockrát děkuju. Strašně se stýská a ta prázdnota doma je něco hrozného. stále jí všude vidím. Když jsem něco bastlil, byla pod stolem a šlo to hned lépe. Teď ani nic člověka nebaví.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Ahoj, tak podobný problém jsem řešil loni.
Bez psa je prostě jen položivot.
Tak až budeš mít nového kamaráda, dej nám vědět a přidej fotku. Ač ti neumím pomoci se sháněním (taky jsem jen na velká plemena), stejně ti moc držím pěsti.
M.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#5 Příspěvek od bastlir40 »

Michale i tobě mockrát děkuju. Vidím že i bastlíři jsou pejskaři srdcem i duší a chápou co prožívám. určitě sem dám foto nové kamarádky. Bohužel fenku pudlíka jsem nesehnal ale našel jsem bišonka. Také fenku a dozvěděl se, že není tak náchylná na kloubní nemoce jako pudlík. Zítra si s kamarádem pro ní jedu do Prahy. Tak už je zase nálada o trochu lepší. I když na svou kamarádku nikdy nezapomenu.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#6 Příspěvek od bastlir40 »

Zdravím všechny. Včera jsem si byl pro novou kamarádku. Zase je doma radost a tak posílám fotku.
Přílohy
1.jpg
(170.63 KiB) Staženo 58 x
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od badoch »

Hezké, já to nedávno řešil taky, jen to nesmíš srovnávat a porovnávat. každý pes je svá osobnost.

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#8 Příspěvek od bastlir40 »

Pánové, mockrát Vám všem děkuji za velkou podporu. Velmi mi to pomohlo a to myslím opravdu upřímně. Je hezké, když jsou na světě ještě lidé, kteří mají psa rádi jako nejlepšího přítele člověka a ne jako tvora, který slouží pro vybití lidského vzteku.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#9 Příspěvek od tomasjedno »

Gratuluju, vypadá úžasně!
Přidávám fotku svého kámoše.
Obrázek

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od badoch »

Omlouvám se , ale nedalo mi to. Dneska jsme byli na výletě (Hraniční vrch-rozhledna)
Přílohy
wenca.jpg
(84.71 KiB) Staženo 61 x

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

@bastlir40 - budem zase štěkat po Skypu jako na nebožku Barču? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#12 Příspěvek od bastlir40 »

EKKAR píše:@bastlir40 - budem zase štěkat po Skypu jako na nebožku Barču? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Klidně :-) , na sousedku už vrčela dnes a tak to vypadá, že to bude dobrá dračice :-) .Já už mám bradu jak starou tramvajovou jízdenku. Samou dírku. Pořád si hraje, pani co mi jí prodávala, tak povídala že bude ještě dost spát. Zatím se zdá že budu spát víc já, protože mně utahá :-D . Je s ní ale opravdu sranda.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#13 Příspěvek od Michal22 »

Tak já taky dám fotku, můžete porovnat, jak za těch cca 9 měsíců vyrostla- a je to taky čertisko, ale už se to lepší, psí puberta pomalu končí. Jen mě chce pořád krást boty...
Přílohy
150613_Ritus.jpg
(159.46 KiB) Staženo 45 x
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#14 Příspěvek od bastlir40 »

Michale ta je nádherná. Také jsem měl vlčáka ale když umřel táta, musel jsem ho dát uspat. Začal napadat mámu a později už na něho nic neplatilo. Tak že musel jít z bezpečnostních důvodů. Jinak byl ale super hlídač.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#15 Příspěvek od Hejnicek »

Moc pekna vlcice :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“