Upozornění SMS-kou na nový mail

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

Upozornění SMS-kou na nový mail

#1 Příspěvek od Crifodo »

máte někdo podobnou zkušenost?
Několik let jsem používal avízo na SMS, že mi na gts novera přišel mail. Napřed to fungovalo, pak to Eurotel upravil na 66 znaků a zbytek doplnil reklamou, protože je to pro něj ztrátová služba a tak ji musí sponzorovat. Časem reklama zmizela ale sponzorovaná zpráva se tomu u nich říká dál.
Od začátku roku začalo avízo chodit půl dne až tři dny po doručení samotného mailu.
Od včerejška chodí avízo tak, že sms nevypíše odesílatele, ale příjemce, tedy mě
to je fakt užitečná informace... :(
musí se každá služba časem zazmrdovat?
Když je to služba pro ně prodělečná, proč to neřeknou rovnou, že ji poskytovat nechtějí?

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#2 Příspěvek od jave »

Nevim zda by to u tveho provozovatele slo, ale me to nechodi na cislo, ale na mobilni email jako kopie a max spokojenost. Tou cestou bych se asi dal

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od drabek06 »

Tuhle funkci pouzivam asi uz rok. Kdyz me prijde jakykoliv mail do schranky, automaticky me hned prijde na mobil SMS a tam je psano od koho je a cast toho mailu. Je to max. 160 znaku. Bohate to staci . . . Akorat me to nebavi neustale mazat v mobilu . . . :? Takhle mam mesicne 800 SMS, to pak ten mobil primo formatuju a nahravam zalohu pac ty SMS to dokonale zaserou . . .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Když si napíšeš pidiprogram v php, tak ti takhle můžou kámoši posílat z internetu zadarmo zprávy i v síti, ve které to přímo nejde... 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#5 Příspěvek od jave »

ZdenekHQ píše:Když si napíšeš pidiprogram v php, tak ti takhle můžou kámoši posílat z internetu zadarmo zprávy i v síti, ve které to přímo nejde... 8-)
Bohuzel programovat to neumim.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“