Samsung Galaxy S3 - prasklý LCD

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

Samsung Galaxy S3 - prasklý LCD

#1 Příspěvek od Honza_dy »

Známý mě oslovil s prosbou, jestli bych mu nevyměnil prasklé LCD na uvedeném mobilu. Po shlédnutí několika videí na YT jsem se rozhodl, že se na to můžu vykašlat protože to zas tak dobrý známý není.
Nicméně jsem mu slíbil, že se poptám po nějakém slušném servisu v Brně, kde by tuto operaci provedli a nezkurvili telefon ještě víc než je.
Krycí sklo mobilu vypadá v pohodě, prasklý je samotný LCD panel.

Zná někdo slušnou firmu v Brně nebo okolí?

Uživatelský avatar
arambula
Příspěvky: 198
Registrován: 22 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha Východ

#2 Příspěvek od arambula »

Zrovna S3 je na tohle na hovno. Ze 3 pokusů vyměnit sklo se mi bez poškození lcd povedl jeden.

Uživatelský avatar
KiTt
Příspěvky: 206
Registrován: 25 srp 2012, 02:00
Bydliště: Brno a okoli

#3 Příspěvek od KiTt »

lepsi je to vymenit komplet lcd + digi sice je to drazsi ale je to bez problemu.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

Displej není LCD, ale OLED, kup celý přední díl s displejem a digitizérem, výměna je pak za chvíli, displej je s dotykem celoplošně slepen a jakékoli pokusy o výměnu jsou nejisté a riskantní, výsledek neodpovádá vynaloženému úsilí. Koupit lze na Ebay za cca 1800,-

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od Michal22 »

Jen bych doplnil Zakyho, že na ebay jsou to povětšinou již opravené komplety se všemi negativy z toho vyplývajícími (aneb proč by číňan prodával nový originál, když to laik na první pohled nepozná).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“