Skylink-několik stanic se zasekává

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#166 Příspěvek od Kvicala_r »

Jen by to chtělo low ESR, obyčejné smetí (navíc na 85C) je do takového spínáku volba na velmi krátkou dobu - pokud vůbec poběží...

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#167 Příspěvek od fredis »

On toho někdy kvalitní na 85 stupňů neběhá víc než šmejd na 105 :lol: . A navíc bude mít do budoucna o zábavu postaráno :wink: .

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#168 Příspěvek od kokun »

No - nwm, kolik tam má pro ně místa.
Ale když už dává vyšší hodnoty kapacity, tak už takto budou větší než ty původní/originální.
A provedení na 85°C bývá, oproti provedení na 105°C, zase o něco větší i při stejné hodnotě kapacity. Takže tyto by pak byly o hodně větší (rozměrově) a jak znám zdroje v takovýchto krámech (tento konkretně neznám), tak je tam vedle sebe nenacpe určitě. Potom to bude jedině systémem "vrabčí hnízdo" :roll:

EDIT
stasek - po zásahu do něj ti hrozí jeho úhrada (1.500,-Kč?) - viz ceník.

http://cz.digi.tv/vypadek-prijmu-signal ... -kanalech/
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#169 Příspěvek od stasek »

Tak elektrolyty jsem vyměnil, vešlo se to tam. Přijímač naskočil jak kdysi, ale není možno naladit sestavu kanálů, co tam byla před tím. Přitom postup dodržuji stejný jak u svého přijímače. Při spuštění automatického vyhledávání se tam objeví napravo takový budík nápis kompletní a na mém přijímači 90/2500 a na manželčině 125/2500. Ovšem jí tam naleze spousta programů, o které nestojím a navíc u téměř u všech nápis nemáte právo...Tak jsem v řiti.
Ten můj přijímač už jsem přemístil z tý mezery.
Podařilo se mi naladit původní sestavu kanálů. Takže zatím pohoda.

I slepé kuře někdy najde zrno.....

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#170 Příspěvek od kokun »

stasek - nebylo to všechno zbytečné? Připrav si šrajtofli (dopis jsi zřejmě už taky dostal) :lol:

http://cz.digi.tv/nova-digi/
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#171 Příspěvek od stasek »

Dopis od Digi jsem dostal, původně jsem myslel, že jsem ho vyhodil,protože nabízeli plyn, elektriku apod. Nevyhodil jsem ho, našel a přečetl to, co se týká nové Digi. V podstatě jsem to pochopil tak, že se cena zvedá z 260 Kč na 299/měsíc + 300 za výměnu zařízení. Takže jestli jsi myslel připravení šrajtofle v souvislosti s tímto, tak už jsem si zvykl, že je vše čím dál dražší. Tohle mě už nezruinuje.
Naposledy upravil(a) stasek dne 29 srp 2015, 12:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#172 Příspěvek od fredis »

Píšou že ceny teprve uveřejní.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#173 Příspěvek od kokun »

stasek píše:... Nevyhodil jsem ho, našel a přečetl to, co se týká nové Digi. V podstatě jsem to pochopil tak, že se cena zvedá z 260 Kč na 299/měsíc + 300 za výměnu zařízení. Takže jestli jsi myslel připravení šrajtofle v souvislosti s tímto, tak už jsem si zvykl, že je vše čím dál dražší. Tohle mě už nezruinuje.

Zítra je posledního - poslední den, kdy má Digi Lama zveřejnit jak nové VOP, tak ceník a seznamy (balíčky?) programů (s cenami!). Takže zítra budeme možná chytřejší.

Připrav se ale, že vzroste nejen cena základu (z těch 260,- na 299,-Kč), ale budou i další poplatky.
Doposud jsi měl 2 sat-rec. pronajmuty zdarma (resp. v ceně základu) - nově budeš platit nejen těch 300,- (zřejmě za to, že tě technik navštíví kvůli výměně sat-rec.), ale i jejich měsíční pronájem!
U dnešních HD Kaonů to bylo 30,-Kč/měsíc (a kus!) - u nových (zatím nezveřejněných) to má být údajně 49,-Kč/měsíc (a kus?).
Za příp. rozšířenou nabídku to bude dalších 199,-peněz :roll:
. . .
Ale tyhle odkazy jsem už dával třeba tady - ono to chce pročítat nejen "svoje" vlákna:
Moderátoři:
Tohle vlákno už má 12 stran - avšak podle názvu s tím má společné pouze 1. strana - zbývajících 11 se týká platformy Digi TV (on se totiž
stasek do něj vetřel) a s původním tématem nemá už nic společného. Doporučuji ho od toho původního oddělit a dát mu samostatné vlákno s novým názvem.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#174 Příspěvek od stasek »

Ale jo, mám přečtený vše, na co poukazuješ. Za to vetření se omlouvám, nechtěl jsem zakládat nový vlákno, když se v původním řešila v podstatě závada stejná, jako jsem měl já. No a k těm poplatkům, co nadělám, zadarmo mě dnes nikdo nic nedá a na televizi koukat chci. Sotva jinej provozovatel vyjde levněji, tak to s nimi zřejmě potáhnu dál.


Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#176 Příspěvek od stasek »

No co, jak jsem už předeslal, tak jsem na všeobecný zdražování a ždímání občanů uvykl. Ten ceník jsem četl už dopoledne. Takže pokud jsem dobře počítal, tak základní balíček 299 + 49 pronájem měsíčně za předpokladu úvazku na 2 roky. To je moje volba. Programová skladba mě vcelku vyhovuje, zjistil jsem, že čím víc programů má možnost člověk sledovat, tím hůř si vybírá. Kromě toho nejsem televizní maniak.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#177 Příspěvek od kokun »

Nwm, proč chtějí měsíčně posílat faktury (a v tištěné podobě to bude koštovat á 25,-Kč), když doteď se to bez nich obešlo.
Taky budeš cálovat 2x á 49,- za pronájem dvou sat-rec., takže: 299,- (základ) + 2x49= 98,- (2x pronájem rec.). Jednorázové poplatky k tomu ani nepočítám.
Suma sumárum téměř 400,- měsíčně, což je už oproti dosavadním 260,- docela velké navýšení.
K čemu ti bude možnost příjmu několika programů v HD rozlišení, když na to nemáš telky :cry:

Takže nejen pro tebe, ale pro většinu těch, kteří měli tuto platformu hlavně kvůli ceně, "žádné vylepšení" zato výrazné zdražení. Taky odrazuje ta dvouletá vázanost.
Já sám si myslím, že s touto politikou Digi Lama daleko nedojde - nastane houfné odhlašování a rušení smluv.

EDIT:
Aspoň nějaká pozitivní zpráva (když už se bude zdražovat):
Česká Digi TV zařazuje Sport2, chystá AMC Channel a Dorcel TV :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#178 Příspěvek od BIDLO »

K čemu ti bude možnost příjmu několika programů v HD rozlišení, když na to nemáš telky

Přece kvůli logu HD na obrazovce néé. :D

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “