Video Panasonic NV-HD670

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
12marian81
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2013, 01:00

#16 Příspěvek od 12marian81 »

LOYZA píše:Tak podle obrázků je alespoň něco vidět, paráda! Ten segment co je na něm zelená značka či čárka, tak ten musí být zaparkován směrem kudy se vkládá páska! Je ve špatné poloze! Tento segment vytáhne pásku za tónovou kladku před tónovou hřídel. Musíš hledat proč to není kde to má být! Ovládání je ve spodní části toho segmentu. Loyza.

***

Ještě poznámka, pokud s tou opravou nemáš zkušenosti, pak bych doporučoval servis, kde to opravdu někdo umí! Bude to chtít zjistit jestli to někdo "nerozvrtal" a jestli i ze spodní části náhodou něco neschází!? Určitě to bude chtít spíše celé překontrolovat, vyčistit kladky a dát nový řemínek a opravit mode switch, tedy přepínač režimů! Vyčistit páskovou dráhu a pak testovat. Ten segment s tou zelenou poznámkou je určitě ve špatné poloze! Tak ať se ti daří. Nevím odkud jsi, já jsem z Kladna a tel. na mě je 603329612 a volat můžeš případně PO-PÁ 9-12.00 nebo 16.30-18.00 hod. Loyza.
PS těchto mechanik jsem se naopravoval celé nekonečné řady. Na dálku se toto zrovna moc opravovat nedaří.


no,zkušenosti nemám,mechanika je zaseknutá teď v poloze přehrávání/kazeta je venku/.Po zapnutí do sítě, se mechanika snaží něco udělat, ale tam i skončí.Po x-krát znovu- zapnutí se ozvou zvuky zaseknuti, jak drcení převodů.Měl jsem to u opraváře, ale nepomohl mi.Co se týče kontaktu s Váma ,nepůjde to, jelikož jsem z daleka. děkuji Marián

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#17 Příspěvek od fredis »

Ses probral po dvou letech?! :roll: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
12marian81
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2013, 01:00

#18 Příspěvek od 12marian81 »

fredis píše:Ses probral po dvou letech?! :roll: :lol: :lol:
zdravím všechny, nebyl čas, teď dělám pořádky a tak se rozhoduji, co s ním...

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#19 Příspěvek od fredis »

No, jestli to zvládneš psychicky, tak asi směr SD :lol: Ale ne každý má to srdce :cry: .

Uživatelský avatar
12marian81
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2013, 01:00

#20 Příspěvek od 12marian81 »

fredis píše:No, jestli to zvládneš psychicky, tak asi směr SD :lol: Ale ne každý má to srdce :cry: .
no, taky mě to napadlo, ale třeba ještě není vhodný čas...

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “